‘İBO SHOW’DA MÜZİK VE EĞLENCE BİR ARADA

Star’da yayınlanan ve her Cumartesi seyircisini ekran başına kilitleyen ‘İbo Show’, yine keyif dolu bir bölümle ekrana geliyor. Yayınlandığı günden beri Cumartesi akşamlarının vazgeçilmezi olan ‘İbo Show’, bu hafta yayınlanacak olan yeni bölümünde; Rubato, Orhan Ölmez, Savaş Özdemir, Metin Şentürk ve Güllü’yü konuk ederek unutulmaz bir geceye imza atıyor.

Yapımcılığını Poll Production ve Global Medya’nın üstlendiği; her hafta birbirinden ünlü isimlerin ağırlandığı programda, unutulmaz bir gece yaşanacak. Seyircisine muhteşem konuklarıyla keyif dolu bir gece yaşatmaya hazırlanan ‘İbo Show’; Rubato, Orhan Ölmez, Savaş Özdemir, Metin Şentürk ve Güllü ile cumartesi gecesine damgasını vuracak. 

KEYİF DOLU BİR GECE YAŞATACAKALR

Titanik filmi ne zaman çekildi ve oyuncuları konusu nedir? Titanik filmi ne zaman çekildi ve oyuncuları konusu nedir?

Birbirinden özel konukların şarkılarıyla müzik şöleni yaşattığı program, Metin Şentürk’ün esprileriyle şenlenecek. Savaş Özdemir oyuncu kimliğinin yanı sıra şarkıcı kimliğini de gözler önüne serecek. Daha önce Müslüm Gürses’in eşsiz yorumuyla dinlediğimiz ‘Nilüfer’ isimli şarkıyı Rubato ile birlikte söyleyen Özdemir, performansıyla beğeni toplayacak. Yetenekli oyuncu, keyifli sohbetiyle de izleyenlere hoş anlar yaşatacak. 

GÜLLÜ’NÜN DANS PERFORMANSI

Güllü, güçlü sesiyle kulakların pasını silerken, çıplak ayakla yaptığı roman dansıyla hem coşturacak hem de sevenlerini geçmişe götürecek. Dolu dolu geçen programda yayınlanan nostalji görüntüleri konukları zamanda tatlı bir yolculuğa çıkaracak.

İBO SHOW’DA DİLAN ÇITAK SÜPRİZİ!

İbo Show stüdyosunu gelen İbrahim Tatlıses’in kız Dilan Çıtak Tatlıses, kendisini bir anda sahnede buldu. Genç şarkıcı seslendirdiği “Kal Benim İçin” şarkısıyla babası İbrahim Tatlıses’e duygu dolu anlar yaşatacak. Baba-kızın duygusal anları göz yaşartırken, genç şarkıcı etkileyici sesiyle başta İbrahim Tatlıses olmak üzere dinleyenlerden tam not alacak.

‘İbo Show’, yeni bölümüyle 19 Haziran Cumartesi, saat 20.00’de Star’da...

Yayın Günü: 19 Haziran 2021 - Cumartesi 

Yayın Saati: 20.00 / 29. Bölüm - Yeni Bölüm