‘İBO SHOW’DA ANKARA RÜZGARI

Star’da yayınlanan ve her Cumartesi seyircisini ekran başına kilitleyen ‘İbo Show’, sezon finaliyle keyif dolu bir gece yaşatacak. Yayınlandığı günden beri Cumartesi akşamlarının vazgeçilmezi olan ‘İbo Show’, bu hafta yayınlanacak olan yeni bölümünde; Ankaralı Coşkun, Ankaralı Turgut, Hasan Yılmaz, Ömer Faruk Bostan’ı konuk edecek. Aynı zamanda Hatice ve Şafak Sezer’in de konuk olarak katılacağı ‘İbo Show’, eğlence ve kahkaha dolu bir geceye imza atacak.

Yapımcılığını Poll Production ve Global Medya’nın üstlendiği; her hafta birbirinden ünlü isimlerin ağırlandığı programda, unutulmaz bir gece yaşanacak. Seyircisine muhteşem konuklarıyla keyif dolu bir gece yaşatmaya hazırlanan ‘İbo Show’; Ankaralı Coşkun, Ankaralı Turgut, Hasan Yılmaz, Ömer Faruk Bostan’ın başarılı sahne performanslarıyla geceye damga vuracak. 

HATİCE VE ŞAFAK SEZER SÜRPRİZİ

Programa katılan Hatice ve Şafak Sezer’de unutulmaz bir gece yaşatacak. Eğlencenin tavan yaptığı İbo Show, Şafak Sezer’in esprileriyle şenlenecek.

İkinci Aile Arasında Geliyor: Disney+ Gülse Birsel'le El Sıkıştı Yılbaşına Yeni Komedi Filmi Hazırlıkları Başladı! İkinci Aile Arasında Geliyor: Disney+ Gülse Birsel'le El Sıkıştı Yılbaşına Yeni Komedi Filmi Hazırlıkları Başladı!

‘İbo Show’, yeni bölümüyle 26 Haziran Cumartesi, saat 20.00’de Star’da...

Yayın Günü: 26 Haziran 2021 - Cumartesi 

Yayın Saati: 20.00 / 30. Bölüm - Yeni Bölüm