Masraflar hiçbir zaman bitmiyor. Eğitim, sağlık, temel ihtiyaçlar ve faturalar derken Pandemi döneminde düşen gelirle birlikte sürekli acil nakde ihtiyaç duyuluyor. Acil nakit ihtiyacı oluştuğunda bankaların kredi kartlarında sunduğu nakit avans kampanyaları ise rahat bir nefes aldırıyor. Kredi kartı kullanıcıları nakit avans kampanyalarını değerlendirerek, tüm acil nakit ihtiyaçlarını çok uygun koşullarda değerlendirebiliyor. Nakit avans kampanyaları sayesinde kredi çekmeye gerek olmadan, çok cazip koşullarda acil masraflarınıza nakit finansmanı oluşturabilirsiniz.

Halkbank Paraf Taksitli Nakit Avans Kampanyası

Halkbank’ın Paraf kredi kartı sahiplerinin faydalanabildiği taksitli nakit avans kampanyası, acil nakit ihtiyaçlarınıza çözüm oluyor. Paraf kredi kartı sahipleri tüm acil nakit ihtiyaçları için 7/24 başvuruda bulunmak zorunda kalmadan hemen nakit avans kullanabiliyor. Üstelik 3, 6, 9 ve 12 taksit seçeneğiyle çok daha uygun geri ödeme koşullarından faydalanılabiliyor.

Paraf kredi kartı taksitli nakit avans kampanyasında sadece %1.70 faiz oranı uygulanıyor. Böylelikle çok daha uygun taksit tutarları üzerinden acil nakit ihtiyaçlarınıza taksitli nakit avans kullanımı gerçekleştirebiliyorsunuz. Halkbank Paraf’ın taksitli nakit avans kampanyasından 200 TL ile 15.000 TL arasındaki tüm acil nakit ihtiyaçlarınız için faydalanabilirsiniz. Kullanacağınız nakit avans tutarının, Paraf kredi kartınızdaki kullanılabilir nakit avans limitine uygun olması gerekmektedir.
Halkbank Paraf taksitli nakit avans kullanımını Halkbank internet ve mobil şubesi, ATM ve çağrı merkezi kanallarından gerçekleştirebilirsiniz. Başvuru ve onay sürecini beklemeden anında taksitli nakit avans kullanabilirsiniz.

Vakıfbank NakiteTaksit Kampanyası

Türkiye’nin kamu bankacı Vakıfbank’ın kredi kartı kullanıcılarına sunduğu taksitli nakit avans kampanyası bulunuyor. “NakiteTaksit” adıyla sunulan kredi kartı kampanyası sayesinde, tüm nakit avans kullanımlarında uygun taksit fırsatlarından faydalanabiliyorsunuz.
Vakıfbank kredi kartı sahipleri minimum 500 TL ve maksimum 20.000 TL olacak şekilde nakit avans kullanımı gerçekleştirebilirsiniz. Vakıfbank taksitli nakit avans kampanyası kapsamında;

Orijinal Pizza Yemek İçin İtalya'ya Gitmenize Gerek Yok, Evimizde Aynısı Yapıyoruz! Orijinal Pizza Yemek İçin İtalya'ya Gitmenize Gerek Yok, Evimizde Aynısı Yapıyoruz!
  • Vakıfbank ATM’lerinden günlük 4.000 TL’ye kadar,
  • BusinessCard ile günlük 10.000 TL’ye kadar,
  • Vakıfbank mobil, internet şubesi ve çağrı merkezinde günlük 20.000 TL’ye kadar,

Limitli taksitli nakit avans kullanabilirsiniz. Üstelik taksitli nakit avans kullanımlarınızda 4 aydan 12 aya varan taksit fırsatından da faydalanabilirsiniz. Ayrıca sadece %1.80 faiz oranından faydalanabilirsiniz. Kullanacağınız en yüksek nakit avans tutarı, Vakıfbank kredi kartınızdaki kullanılabilir nakit avans limitiyle eş değer olmalıdır.