İhtiyaçlar hiçbir zaman bitmiyor. Hatta eğitim, sağlık ve daha pek çok konuda toplu nakit gereksinimine ihtiyaç duyulabiliyor. Bu ihtiyaçları karşılayabilmek için her zaman hazırda bir birikim bulundurabilmek ise günümüz ekonomik koşullarında mümkün olmayabiliyor. Böyle bir durumda çözüm için ilk durak bankalar oluyor. Bankaların sundukları ihtiyaç kredilerinden faydalanarak, tüm ihtiyaçlar için toplu nakit desteği alınabiliyor. Pandemi dönemiyle birlikte bankaların sundukları ihtiyaç kredilerinde uygun ödeme koşulları fırsatı ise büyük bir kolaylık sağlıyor.

Vakıfbank 3 Aylık Periyotlarda Taksit Ödeyin

Vakıfbank, Pandemi döneminde ekonomik açıdan zorlanan vatandaşlara sunduğu avantajlı ihtiyaç kredileriyle destek oluyor. Vatandaşlar tüm ihtiyaçları için tam 36 aya varan vade imkanının yanı sıra uygun geri ödeme koşullarından faydalanabiliyor. Bütçenize uygun ödeme planı alternatiflerinin yer aldığı Vakıfbank 3 ayda bir ödemeli ihtiyaç kredisinden faydalanabilirsiniz.

Gelir ve birikim durumunuza göre Vakıfbank’tan kullanacağınız ihtiyaç kredisinde size özel ödeme planlarından faydalanabilirsiniz. İhtiyaç kredisi taksitlerinizi 3 ayda 1 olacak şekilde ödeme imkanından faydalanabilirsiniz. Böylelikle her ay sonu kredi taksitinin geleceği endişesiyle uğraşmak zorunda kalmıyorsunuz. 3 ay da 1 ödeme şeklindeki ödeme planının dışında;

Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!
  • Artan taksit,
  • Azalan taksit,
  • Eşit taksit,
  • 3 ay ödemesiz eşit taksit,
  • Son taksit balon ödemeli,
  • Değişken taksit,

Şeklinde farklı ödeme planlarını da seçebilirsiniz.

Vakıfbank Uygun Faizli İhtiyaç Kredisi

Vakıfbank’ın 3 ayda 1 ödemeli veya 3 aylık taksitli ihtiyaç kredisi kampanyasından 36 aya varan vade imkanıyla faydalanabilirsiniz. Ayrıca 50.000 TL’ye kadar olan Vakıfbank ihtiyaç kredisi kullanımınızda 3 aydan 36 aya varan vade imkanından sadece %1.55’ten başlayan faiz oranlarıyla faydalanabilirsiz. Bankacılık mevzuatı gereğince 50.001 ile 125.000 TL arasındaki ihtiyaç kredisi kullanımlarınızda en fazla 24 aya varan vadeden yararlanabiliyorsunuz.

Vakıfbank ihtiyaç kredisinde 125.000 TL’ye kadar tüm acil nakit ihtiyaçlarınız için sadece %1.55’ten başlayan kredi faiz oranlarından faydalanabilirsiniz. Örneğin 40.000 TL limitli kredi kullanımında 36 ay vade seçiminize %1.55 faiz oranından aylık 1.534.25 TL taksit tutarları oluşuyor.