Salgın döneminde dijital bankacılık hizmetleri ve temassız ödeme altyapısının kullanımı hızla yaygınlaştı. Bankacılık sektöründe mobil temassız ödeme altyapısının kullanımının teşvik edilmesi için tüketicilere özel kampanyalar düzenleniyor. Vakıfbank, ödemelerinde mobil temassız ödeme altyapısını kullanan müşterilerine 100 TL değerinde WorldPuan hediye ediyor.

Vakıfbank Mobil Temassız Ödemede 100 TL Hediye

Türkiye’nin kamu bankası Vakıfbank tarafından düzenlenen kampanyadan tüm Vakıfbank müşterileri yararlanabiliyor. Vakıfbank müşterileri fiziki POS’larda yapacakları ödemelerinde Vakıfbank mobil temassız ödeme sistemini kullandıklarında kampanyadan faydalanabiliyor. Kampanya kapsamında Vakıfbank mobil temassız ödeme ile yapacağınız tek seferdeki 50 TL ve üzeri alışverişinize %2’si tutarında WorldPuan kazanabilirsiniz.

Vakıfbank tarafından 01.03.2022 ile 31.03.2022 tarihleri arasında sunulan kampanyadan yararlanarak, toplamda 100 TL değerinde WorldPuan kazanabilirsiniz. Ödemelerinizi pratik ve hızlı bir şekilde mobil temassız ödeme altyapısı üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

Vakıfbank Mobilde 100 TL WorldPuan Kampanyası Koşulları

Vakıfbank müşterileri 31 Mart’a kadar Vakıfbank mobil temassız ödeme altyapısını kullanarak, her alışverişine WorldPuan kazanma şansını yakalıyor. Mobil temassız ödeme altyapısını kullanarak 31 Mart’a kadar yapacağınız farklı günlerdeki tek seferde 50 TL ve üzeri alışverişlerinize WorldPuan kazanabilirsiniz. Kampanya kapsamında yapacağınız 50 TL ve üzeri mobil temassız ödemelerinizde alışveriş tutarınızın %2’si tutarında WorldPuan kazanabilirsiniz.

Vakıfbank’ın WorldPuan kazandıran kampanyası müşteri bazlıdır. Her bir Vakıfbank müşterisi 31.03.2022 tarihine kadar mobil temassız ödemede WorldPuan kazanma kampanyasından en fazla 100 TL değerinde WorldPuan kazanabilmektedir. Kampanya kapsamında aynı gün içerisinde tek seferde yapılacak 50 TL ve üzeri mobil temassız ödeme işleminin sadece ilki kampanya kapsamında yer alır.

İşlem başına her bir müşteri en fazla 10 TL tutarında WorldPuan kazanabilmektedir.
Vakıfbank’ın WorldPuan kampanyası kapsamında kazandığınız puanlar 08.04.2022 tarihine kadar bireysel kredi kartınıza otomatik olarak yüklenecektir. Vakıfbank mobil temassız ödeme kampanyasından kazandığınız ve kartınıza yüklenen WorldPuan bakiyesini en geç 23.04.2022 tarihine kadar kullanmanız gerekmektedir. Bu tarihe kadar kullanılmayan kampanyadan kazanılmış tüm WorldPuan bakiyesi otomatik olarak kredi kartından silinecektir. Kazandığınız WorldPuanları harcarken herhangi bir işlem limiti ücreti veya koşulu olmaksızın tüm Vakıfbank üye işyerlerinden yapacağınız alışveriş işlemlerinizde kullanabilirsiniz.