Günün her anında karşılaşılabilen durumlar acil nakde ihtiyaç duyulmasına neden olabilir. Nakit ihtiyacı olunduğunda hemen kredi çekmek ve yüksek faiz oranlarıyla boğuşmak istemeyenler için artık taksitli nakit avans kampanyaları bulunuyor. Bankaların taksitli nakit avans kampanyaları sayesinde günün hangi saatinde olursa olsun, başvuru yapmanıza gerek olmadan hemen nakit finansmanı sağlayabilirsiniz. Türkiye İş Bankası taksitli nakit avans kampanyasıyla, acil nakit ihtiyaçlarınıza yanıt veriyor.

İş Bankası Taksitli Nakit Avans Kampanyası

Türkiye İş Bankası tarafından sunulan taksitli nakit avans kampanyası ile tüm ihtiyaçlarınız için hızlı ve kolay bir çözüm sağlayabilirsiniz. Acil nakit ihtiyacınız olduğu anda hemen İş Bankası Maximum kredi kartınızda taksitli nakit avans çekebilir ve nakit ihtiyaçlarınıza kolayca finansman oluşturabiliyorsunuz. İş Bankası’nın kredi kartı müşterilerine yönelik sunduğu nakit avans ve taksitli nakit avans kampanyalarından yararlanmak için başvuru yapılmasına gerekte yoktur.

7 gün 24 saat İş Bankası ATM’leri, İşCep, İş Bankası İnternet Şubesi ve İş Bankası çağrı merkezi kanaları üzerinden hemen taksitli nakit avans kullanımı gerçekleştirilebiliyor. İş Bankası tarafından sunulan taksitli nakit avans kampanyası ile acil nakit ihtiyaçlarınız için İş Bankası dijital bankacılık kanalları üzerinden 7 gün 24 saat tam 30.000 TL’ye kadar ihtiyaçlarınıza yanıt vermektedir. İş Bankasının taksitli nakit avans kampanyası kapsamında nakit avans kullanımı ancak Maximum kredi kartında tanımlı olan kullanılabilir taksitli nakit avans limiti tutarındaki nakit ihtiyaçları için kullanım gerçekleştirilebilmektedir.

İş Bankası 12 Ay Vadeli Taksitli Nakit Avans

Türkiye İş Bankası tarafından sunulan taksitli nakit avans kampanyası kapsamında yapacağınız tüm taksitli nakit avans kullanımlarınızda 5 aydan 12 aya kadar vade seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Ayıca İş Bankası’nın taksitli nakit avans işlemleri için standart olarak sadece %1.80 faiz oranı üzerinden kullanım gerçekleştirilebilmektedir.

Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!

İş Bankası Maximum kredi kartı müşterileri dijital bankacılık kanalları üzerinden sadece %1.80 faiz oranı ve 12 ay vadeyle, ani nakit ihtiyaçlarının çok uygun geri ödeme koşullarıyla, pratik bir şekilde karşılanabilmesi mümkün oluyor. Bu nedenle İş Bankası’nın taksitli nakit avans kampanyasına bu dönemde vatandaşlardan yoğun ilgi geliyor.