Son dönemlerde oldukça popüler bir dijital platforma dönüşen Disney+, resmi olarak geçtiğimiz Haziran ayında Türkiye pazarına girmiş olmasına rağmen hızla takip edilen bir seçenek haline geldi. Haziran ayı itibariyle ülkemizdeki yerel içerikleri de artırmayı sürdüren Disney+'dan yeni haberler de gelmeye devam ediyor. İşte Disney+'ın merakla beklenen yeni yerli içeriği!

Titanik filmi ne zaman çekildi ve oyuncuları konusu nedir? Titanik filmi ne zaman çekildi ve oyuncuları konusu nedir?

Disney+'da Yeni Bir Yerli İçerik Daha!

Geçtiğimiz haziran ayında Türkiye pazarına resmen giriş yapan ve girer girmez de büyük bir ilgi ile karşılaşan Disney+, yerel içerikleri artırmaya devam ediyor. İlk olarak Kaçış ve Dünyayla Benim Aramda gibi yapımları seyircisi ile buluşturan platform, bugün de yeni bir yerli yapımın daha müjdesini verdi.

Disney+’ın merakla beklenen yeni yerli içeriği, Türk televizyonlarının sevilen ve en önemli isimlerinden birisi olan Gülse Birsel’in kaleminden çıkan bir film. Gülse Birsel'in yeni filmi Yılbaşı Gecesi'ni seyircilerle buluşturacak olan Disney+, yeni filminin konusunu ve oyuncu kadrosunu da açıkladı.

Yılbaşı Gecesi'ne Dair Merak Edilen Detaylar

Disney+, bugün merak edilen bir konuya daha açıklık getirdi ve Türkiye izleyicisi için yayına aldığı yeni yerli filmi açıkladı. Yılbaşı Gecesi filmini seyircisi ile buluşturacak olan platform ayrıca filmin oyuncu kadrosunu ve konusunu da açıkladı. Filmin oyuncu kadrosunda Gülse Birsel, Zeynep Güngör, İrem Sak, Boran Kuzum, Büşra Pekin, Cengiz Bozkurt, Aline Boz ve Şebnem Bozoklu gibi sevilen isimler yer alıyor.  Bu isimlerin yanı sıra kadroda Alican Yücesoy, Ayta Sözeri, Derya Karadaş, Emir Benderlioğlu, Fatih Artman, Kubilay Tunçer ve Nazmi Sinan Mıhçı gibi isimler de yer alacak. Filmin konusu ise oldukça eğlenceli. Pandeminin sonlarına doğru gelindiğini umut ederek bütün sevdiklerini bir araya getirmeyi ve bu şekilde yılbaşı gecesi buluşması yapmaya hazırlanan Didem, son anda ilan edilen sokağa çıkma yasağı ile büyük bir hayal kırıklığına uğrar. Bunun üzerine eşi Ozan, pandemi süreci boyunca eve hapsolan eşi Didem'in özenerek hazırlandığı Yılbaşı Gecesi’ni kötü geçirmemesi için sitedeki komşuları partiye çağırmaya karar verir. Ama bu komşu partisinin neye yol açacağı ise filmde görülecek.