Ünlü şarkıcı Demet Akalın, aşk hayatında yediği kazıkları müziğine yansıtarak "popun kraliçesi" unvanını kazanan bir şarkıcı. Evlilik arifesinde aldatıldığı günden sonra eski sevgiliye sitem içeren ve "nispetli şarkılar"la hayranlarını coşturan Demet Akalın, dibe vurmak üzere olan müzik kariyerini zirveye taşıdı. Gerçek hayattaki sevgililerini de kliplerinde oynatıyor, hayatında ne yaşıyorsa şarkılarında onu dile getiriyordu. Bu çizgini dışına çıkan "Evli Mutlu Çocuklu"dan hemen sonra bu hayalini gerçekleştirmesi de bunun bir yansımasıydı. Ama son dönemde müzik kariyeri geri planda kalmaya başladı.

Açıklamalarıyla Olay Yaratıyor

Demet Akalin

Popta zirveyi gördükten sonra oralarda kalmakta zorlanan Demet Akalın, yeni hitler çıkarmakta zorlanıyordu. Üzerine de pandemi gelince bambaşka bir Demet Akalın görmeye başladık. "Pandemide geçinemiyorum" ile başlayan ve kankası Alişan'la birlikte sunduğu sabah programında devam eden skandal açıklamaları onu hayli antipatik hale getirdi.

Demet Akalin-1

Ama program bitince Demet Akalın yine 180 derece değişti! Önceden yurttaşları suçlayan Demet Akalın, bu kez aşı programını yetersiz bularak bakanlara seslenmeye başladı. Son afetlerde de o kadar çok çalıştı ki yakında bir yardım derneği kuracak. Kısacası, etliye sütlüye karışmayan ve iktidara yakın olan Demet Akalın'ın bile halkın sesi olduğu günleri yaşıyoruz!

İşi Hakarete Vurdu

Ebrar Karakurt

Masumlar Apartmanı'nın Gülben'i Merve Dizdar Sarmaş Dolaş Görüntülendi! İtirafı herkesi şaşırttı: "Bayılıyorum!" Masumlar Apartmanı'nın Gülben'i Merve Dizdar Sarmaş Dolaş Görüntülendi! İtirafı herkesi şaşırttı: "Bayılıyorum!"

Gündemdeki olaylar hakkında da görüşlerini çekinmeden açıklayan Demet Akalın, yaşadığı aşk yüzünden homofobik saldırılara maruz kalan milli voleybolcu Ebrar Karakurt'a sosyal medyada destek oldu. Alay konusu edilen yazım hatalarını bu kez yapmaması ve en önemlisi de LGBTİ+'ların yanında saf tutması herkesin dikkatini çekti. 

Demet Akalın story-1

"Kendinden başka kimseyi ilgilendirmez özel hayatı!! Nokta." diyen ünlü şarkıcıya gelen "Kim yazdı bunu?" sorusunun cevabı hayli şaşırtıcıydı: "Eben!" Siyasi hakaretlere dayanamadığı için bazı paylaşımlarını silen ünlü şarkıcı, artık hakaretleri kendisi etmeye başladı!