Piyasalarda yaşanan fiyat artışları ve açıklanan yüksek enflasyon oranlarıyla birlikte birikimi olmayanların acil harcamaları için finansman desteğine ihtiyacı oluyor. Biriken faturalar, acil eğitim veya sağlık harcamaları gibi her konudaki acil masraflar için bankadan ihtiyaç kredisi kullanılabiliyor. Pandemi döneminde bankalar ihtiyaç kredisi faizlerinde uygun oranları tüketiciye sunuyor. Bankacılık sektöründe sadece %0.99 kredi faiz oranıyla ihtiyaç kredisi kullanabilir ve acil nakit ihtiyaçlarınıza uygun koşullarda çözüm oluşturabilirsiniz.

Akbank’tan %0.99 Faizli İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Akbank müşterisi olanlar sadece %0.99 kredi faiz oranıyla ihtiyaç kredisi kullanmanın avantajlarından faydalanabiliyor. Akbank müşterisi değilseniz, hemen dijital bankacılık kanallarından müşteri olabilirsiniz. Akbank Mobil uygulaması üzerinden Akbanklı olanlar ihtiyaç kredisindeki %0.99 kredi faiz oranından faydalanabiliyor.

Düşük kredi faiz oranının yanı sıra tam 12 ay vade imkanından da faydalanabilirsiniz. 12 ay vadeli %0.99 faizli ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanabilmek için Akbank Mobil veya Akbank İnternet Şubesi kanallarından Akbanklı olmanız gerekmektedir. Akbank dijital bankacılık kanallarından müşteri olduktan sonra en geç 5 gün içerisinde ihtiyaç kredisi ürünü için başvuruda bulunmalısınız. Böylelikle %0.99 kredi faiz oranından faydalanabilirsiniz.

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Akbank Mobil ile müşteri olanlara sunulan 12 ay vadeli ve %0.99 faizli ihtiyaç kredisinde üst limit 10.000 TL’dir. Böylelikle Akbank dijital bankacılık kanallarından müşteri olarak sadece %0.99 faiz oranıyla 12 ay vadeli olarak 10.000 TL’ye kadar acil nakit ihtiyaçlarınıza kredi kullanabilirsiniz. 10.000 TL limitli ihtiyaç kredisi kullanımınızda 12 ay vadede %0.99 faiz oranından faydalanabilir ve sadece 899.08 TL aylık taksit tutarlarında ödeme yapabilirsiniz.

Akbank Mobil ile Müşteri Olma

Akbank’ın mobil ve internet bankacılığı kanallarından müşteri olanlara sunduğu %0.99 ihtiyaç kredisi faiz oranından henüz Akbanklı değilseniz faydalanabilirsiniz. Akbank Mobil ile Akbanklı olabilmek için cihazınıza Akbank Mobil uygulamasını indirmeniz gerekmektedir.

Cihazınıza indirdiğiniz Akbank Mobil uygulamasında yer alan “Akbanklı olmak istiyorum” seçeneğiyle şubeye gitmeden dakikalar içerisinde müşteri olabilirsiniz. Hesap başvurunuzu mobil uygulama üzerinden yaptıktan sonra tüm evrak işlemleri adresinize gönderilen kurye aracılığıyla sağlanmaktadır. Böylelikle şubeye gitmeden Akbanklı olabilir ve %0.99 faiz oranından ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.