Hayatın  her alanında karşılaşılan acil masraflar için nakde ihtiyacı olanlar Denizbank’tan faizsiz, masrafsız ve başvuru şartsız taksitli nakit avans kullanabiliyor. Denizbank faizsiz taksitli nakit avans ile 7 gün 24 saat 5.000 TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçları için faiz yükü olmadan kullanım gerçekleştirilebiliyor. Peki Denizbank faizsiz 5.000 TL taksitli nakit avansı kimler kullanabilir? Denizbank faizsiz taksitli nakit avans nasıl kullanılır?

Denizbank’tan Taksitli Nakit Avansta Faiz Sıfırlanıyor

Denizbank, acil nakit ihtiyacı olan müşterilerinin ihtiyaçlarını %0 faizle karşılama imkanı sunuyor. Denizbank tarafından başlatılan kampanya kapsamında Denizbank Bonus Kart kredi kartı sahipleri, kampanya koşullarına uygun olarak yapacağı taksitli nakit avans kullanımlarında faiz ödemiyor. Kampanya Denizbank tarafından 02.08.2022 ile 31.08.2022 tarihleri arasında geçerli olacak şekilde uygulanmaktadır.

31 Ağustos’a kadar geçerli olan faizsiz taksitli nakit avans kampanyasından tüm Denizbank Bonus kart kredi kartı sahipleri yararlanabilmektedir. Kampanya kapsamında Denizbank kredi kartı müşterilerinin 5.000 TL’ye kadar yapacakları taksitli faizsiz nakit avans kullanımlarında %0 faiz desteğinden yararlanmaları mümkün oluyor. Ayrıca kampanya kapsamında tam 1 yıllık BluTV üyeliği de kazanılabiliyor.

Denizbank Faizsiz Taksitli Nakit Avans Koşulları

Denizbank’ın faizsiz taksitli nakit avans kampanyasından yararlanabilmek için Denizbank resmi web sitesi üzerinden ilk defa kredi kartı başvurusunda bulunulması gerekmektedir. Ayrıca MobilDeniz uygulaması üzerindeki “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğinden ilk defa Denizbanklı olunması gerekmektedir. Mobil uygulamadan müşteri olduktan sonra MobilDeniz uygulamasında “Denizbank Bireysel Kredi Kartı” ürünlerine başvuru yapılması gerekmektedir. 31 Ağustos’a kadar müşteri olma ve kredi başvuru işlemlerini tamamlayarak, kredi başvurusu onaylananlar 5.000 TL’ye kadar faizsiz taksitli nakit avans kullanabiliyor.

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

Taksitli nakit avans kullanımında % 0 faiz desteği için kullanım limitinin en yüksek 5.000 TL olması gerektiği gibi seçilebilecek en uzun vade sayısı ise 6 ay vade olarak belirlenmiştir. Bu limit veya vade sınırı üzerinde yapılacak taksitli nakit avans kullanımları için otomatik olarak standart %1.80 taksitli nakit avans faizi üzerinden faiz uygulaması gerçekleştirilmektedir. Kampanya döneminde işlemlerini başarılı şekilde tamamlayanlar 15.09.2022 tarihine kadar “kullanılabilir nakit avans limiti” uygunluğu olması halinde 5.000 TL’ye kadar 6 ay vadeli ve %0 faizli taksitli nakit avans kullanabiliyor.