Acil ihtiyaçlarınız için kredi kullanırken artık faiz ödemek zorunda değilsiniz. Garanti BBVA, faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyasıyla tüm acil masraflarınız için çok uygun koşullarda kredi kullanmanızı sağlıyor. Garanti BBVA’nın faizsiz kredisi ile yüksek faiz oranlarının aylık kredi taksitlerinde ve geri ödenen tutarlarda oluşturduğu yükten kurtulabilirsiniz. Garanti faizsiz kredi kampanyasına dair merak ettiğiniz tüm detaylar haberimizde!

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

Garanti BBVA %0 Faizli İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Ülkemizin en büyük dijital bankacılık ağını sunan Garanti BBVA, dijital bankacılığa özel kredi kampanyaları sunuyor. Garanti BBVA Mart ayında müşterilerine yapacakları kredi başvurularında %0 faiz fırsatından yararlanma imkanı sağlıyor. Garanti faizsiz kredi kampanyasından yararlanabilmek için kredi başvuru işlemlerinizi Garanti BBVA Mobil uygulaması üzerinden yapmanız gerekiyor. Çünkü faizsiz kredi kampanyası sadece Garanti BBVA Mobil uygulamasına özeldir. Şubelerden yapacağınız kredi başvurularında %0 faizli ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanamazsınız.

Garanti Faizsiz Kredi Nasıl Alınır?

Garanti BBVA faizsiz kredi kampanyasından yararlanabilmek için ilk defa Garanti BBVA müşterisi olmanız gerekiyor. Müşteri olma işlemlerinizi de Garanti BBVA Mobil uygulaması üzerinden gerçekleştirmelisiniz. Cihazınıza ücretsiz şekilde indireceğiniz Garanti BBVA Mobil uygulamasında yer alan “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğini kullanarak, şubeye gitmeden temassız şekilde hemen Garanti BBVA müşterisi olabilirsiniz.

İlk defa Garanti BBVA Mobil uygulamasından Garantili olduğunuzda, %0 faizli ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanabilirsiniz. Faizsiz kredi kampanyası kapsamında 5.000 TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçlarınız için faizsiz kredi kullanma fırsatından faydalanabilirsiniz. 5.000 TL üst limitli %0 faizli ve 12 ay vadeli ihtiyaç kredisinden yararlanmak için Garanti Mobil’den müşteri olduktan en geç 3 gün sonra kredi başvurusunu tamamlamalısınız.

Mobil bankacılık uygulaması üzerinden işlemlerinizi yaptığınızda şubeye gitmenize veya mesai saati beklemenize de gerek yoktur. Böylelikle 7 gün 24 saat her ihtiyaç duyduğunuz anda Garanti BBVA mobil uygulamasında dakikalar içerisinde müşteri olabilir ve hemen faizsiz kredi başvurusu yapabilirsiniz. Onaylanan kredi limitiniz anında Garanti BBVA Vadesiz TL hesabınıza kullanıma hazır şekilde aktarılır. 5.000 TL limitli ihtiyaç kredisi kullandığınızda %0 faiz ve 12 ay vade imkanından yararlanabilirsiniz. Böylelikle aylık kredi taksitleriniz 416.67 TL olur.