Acil nakit ihtiyaçlarınız için kredi kullanmak istiyor ancak yüksek kredi faizlerinden endişe ediyorsanız bu haber tam size göre! Tüm acil masraflarınız için nakit ihtiyacınız olduğunda bankadan faizsiz ihtiyaç kredisi kullanma şansını yakalayabilirsiniz. Garanti BBVA, 5.000 TL’ye kadar acil nakit ihtiyaçlarınız tam 12 ay vadeli %0 faizli ihtiyaç kredisi sunuyor. İşte Garanti BBVA faizsiz kredi kampanyasının detayları!

Garanti BBVA Faizsiz İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Garanti BBVA tarafından duyurulan faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyası ile acil nakit ihtiyaçlarınızı çok uygun geri ödeme koşullarından yararlanarak, ekonomik bir şekilde karşılayabilirsiniz. Faizsiz kredi kampanyası kapsamında Garanti BBVA müşterileri tam 5.000 TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçları için hemen %0 faizli kredi kullanabiliyor.

Garanti BBVA’nın faizsiz kredi kampanyası sadece ilk defa Garanti BBVA Mobil uygulaması üzerinden müşteri olanlar için geçerlidir. Garanti BBVA Mobil uygulamasından müşteri olmak ve %0 faizli kredi kullanmak için hemen uygulamayı cihazınıza indirebilirsiniz. Garanti BBVA Mobil uygulamasında yer alan “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğini kullanarak, şubeye gitmeden oturduğunuzda yerden Garanti BBVA müşterisi olabilirsiniz.

Garanti Mobil uygulamasından müşteri olma işlemlerinizi tamamladıktan sonra %0 faizli ve 5.000 TL üst limitli ihtiyaç kredisine hemen başvuruda bulunabilirsiniz. Üstelik %0 faizli ihtiyaç kredisi başvuru işlemlerinizi de yine şubeye gitmenize gerek olmadan Garanti BBVA Mobil uygulaması üzerinden yapabilirsiniz.

Garanti BBVA %0 Faizli 5.000 TL Kredi

Garanti BBVA tarafından ilk defa Garanti BBVA Mobil uygulamasından müşteri olanlara sunulan 5.000 TL limitli %0 faizli ihtiyaç kredisine hemen başvuru yapmalısınız. Garanti BBVA Mobil uygulaması üzerinden ilk defa Garanti BBVA müşterisi olduktan en geç 5 gün içerisinde ihtiyaç kredisi başvurusunu yapmanız gerekmektedir. İhtiyaç başvurusu kapsamında yapılan değerlendirme süratle tamamlanarak, onaylanan kredi limiti tutarı anında Garanti BBVA Vadesiz TL hesabınıza kullanıma hazır şekilde aktarılır.

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

Kampanya kapsamında %0 faiz oranından faydalanarak 5.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanımlarınızda tercih edebileceğiniz maksimum vade sayısı ise 12 aydır. 12 ay vadeli, 5.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisini %0 faiz oranından faydalanarak, kolayca kullanabilirsiniz.