Garanti Bankası, “Temassız Müşteri Olma Teknolojisi” adıyla sunduğu yeni hizmetiyle, sektöründe teknolojiyi en verimli ve en süratli şekilde kullanan bankalardan biri olduğunu yeniden göstermiş oldu. Temassız müşteri olma teknolojisi, artık şubelere gitme zorunluluğu olmadan, Garanti Bankası müşterisi olmanızı sağlayan önemli bir bankacılık hizmeti. Bankanın müşterisi olabilmek için ihtiyacınız olan iki şey bulunuyor. Bunlar NFC uyumlu bir cep telefonu ve yeni tür T.C. Kimlik kartı.

Cep telefonunuza indirdiğiniz Garanti BBVA mobil uygulamasında bulunan “ müşteri olmak istiyorum” seçeneğini işaretleyerek, yönergeler takip etmeniz halinde, birkaç dakika süren bir işlemle, Garanti BBVA banka hesabınızı hemen açabiliyorsunuz. Açılan hesabınızın ardından, mobil şube aracılığıyla tüm bankacılık işlemlerini de hemen yapmaya başlayabiliyorsunuz. Banka hazırladığı son kampanyayla, bu şekilde müşteri olan herkese 5.000 TL faizsiz Taksitli Nakit Avans ürünü avantajı sunuyor.

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

Garanti BBVA 5.000 TL Faizsiz Taksitli Nakit Avans Kampanyası

Temassız müşteri olma sürecini cep telefonuyla tamamlayan her yeni müşteri, sonrasında Garanti BBVA kredi kartı başvurusu yapabiliyor. Müşteri olma sürecinde kredi kartı başvurunuzu yapabiliyorsunuz. Bu süreçte başvurusunu yapmayanlar, daha sonrasında, internet bankacılığı, mobil bankacılık gibi kanallardan kredi kartı başvurusu yapabiliyor. Kartları onaylanan her mobil yeni müşteri, 5.000 TL üst limitli Taksitli Nakit Avans ürününü, bir defaya mahsus olmak üzere, % 0 faizle kullanabiliyor.
5.000 TL Taksitli Nakit Avans ürününü, 6 ay vade seçeneğiyle kullandığınızda, hiç faiz ödemiyorsunuz. Bu vadeden daha fazla vadelerde kullanıldığında veya 5.000 TL üzeri Taksitli Nakit Avans kullanımlarında, geçerli olan faiz ve ücretler yansıtılıyor. Kredi kartınızın onaylanan nakit çekim limiti kapsamında, en fazla 5.000 liraya kadar olan Taksitli Nakit Avans başvurularınız, 6 ay vade seçeneğiyle faizsiz olarak sunuluyor.

Garanti BBVA 5.000 TL Faizsiz Taksitli Nakit Avans Kampanyasına Kimler Katılabiliyor?

Kampanyadan sadece mobil uygulamayı cep telefonuna indirerek yeni müşteri olan ve kredi kartı başvurusu yaparak, kartı onaylanan yeni müşteriler faydalanabiliyor. Kredi kartlarının belirlenmiş nakit çekim limitleri dahilinde, en fazla 5.000 TL olmak üzere Taksitli Nakit Avans kullanımlarında, 6 ay vade seçeneğiyle % 0 faiz avantajı sunuluyor.