Kredi kartı kullanımın sürekli pazarının artması, bankalarında bu pazardan daha fazla pay sahibi olmak için özel kampanyalar hazırlamasına neden oluyor. TEB Bonus sistemine dahil olan kredi kartlarını kullanıcılarına sunan bir banka. Hazırlanan son kampanyada, 31 Ağustos 2022 tarihine kadar çağrı merkezi, CEPTETEB mobil uygulaması ve CEPTETEB internet şubesi aracılığıyla kredi kartı başvurusu yaparak başvuruları onaylanan herke, yaptıkları alışverişlerden ayda en fazla 100 lira, toplamda 600 liralık indirim hakkı kazanıyor.

Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

Daha önce TEB kredi kartı sahibi olanlar kampanyadan faydalanamıyor. Kampanyanın avantajlarından faydalanabilmek için, ilk defa kredi kartı başvurusu yaparak, başvuruların onaylanması gerekiyor. Başvuru onaylandıktan sonra market, akaryakıt ve e-ticaret alışverişleriyle ayda 4.000 TL üzeri alışveriş yapılması gerekiyor. Bu koşullar tamamlandığında 1 ayda en fazla 100 lira olmak üzere indirim hakkı kazanıyorsunuz.

TEB Kredi Kartı Başvurusu Yap 600 Lira İndirim Kazan kampanyası

31 Ağustos 2022 tarihine kadar, CEPTETEB mobil uygulamasını cep telefonuna indirerek kredi kartı başvurusu yapan, CEPTETEB internet şubesi aracılığıyla kredi kartı başvurusu yapan, ya da çağrı merkezinden kredi kartı başvurusu yapan yeni müşterilerin, başvuruları onaylandığında kampanyadan faydalanabiliyor. Başvurusu onaylandıktan sonra kredi kartı tarafına ulaşan yeni müşteriler, ay boyunca e-ticaret, akaryakıt ve market alışverişlerinde toplamda 4.000 TL harcamayı kredi kartlarıyla yapmaları gerekiyor. 4.000 TL ve üzeri yapılan harcama koşulu gerçekleştiğinde, bir sonraki ay 100 liralık indirimden kazanılan puan kartınıza yansıtılıyor. Kampanya kapsamında 1 yıl içerisinde en fazla 600 liralık indirim hakkınız bulunuyor.

TEB Kredi Kartı 600 TL İndirim Kampanyasından Kimler Faydalanabilir?

Daha önce TEB kredi kartı olan ve kartını 3 ay önceye kadar iptal ettirmiş olanlar kampanyadan faydalanamıyor. Benzer şekilde kampanyanın geçerli olduğu 31 Ağustos tarihine kadar açık ve kullanılan en az bir TEB kredi kartı olanlarda kampanyadan faydalanamıyor. Kampanya, yeni yapılan TEB kredi kartı başvuruları için geçerli.

Kampanya kapsamında her ay 100 liralık indirim kazanabiliyorsunuz. Harcamaların e-ticaret, market ve akaryakıt sektörlerinde yapılması ve bir ay içerisinde en az 4.000 TL toplam harcamanın bulunması gerekiyor. Harcama koşulu yerine getirildiğinde, bir sonraki ay 100 lira kredi kartınıza yansıtılıyor.