Nakit ihtiyacı olanlar artık başvuru şartı olmaksızın 7 gün 24 saat kredi kartından nakit çekim yapabiliyor. Nakit ihtiyaçları için yüksek faizli ihtiyaç kredisi kullanmakla uğraşmak yerine vatandaşlar, nakit avans kullanmayı tercih ediyor. ING Bank’tan kredi kartı müşterileri için avantajlı taksitli nakit avans kampanyası geldi. Başvuru olmadan kullanılabilen ve taksitlendirilebilen nakit avansla birlikte nakit ihtiyaçlarına kolayca çözüm sağlanabiliyor. İşte ING Bank’ın yeni taksitli nakit avans kampanyasının detayları!

ING Bank’tan Taksitli Nakit Avans

ING Bank, nakit ihtiyacı olanlara 7 gün 24 saat başvuru yapmalarına gerek olmadan nakit kullanabilecekleri nakit avans kampanyasını duyurdu. ING Bank’ın yeni nakit avans kampanyası sayesinde kredi kartı sahipleri, 7/24 başvuru yapmadan, kredi kartından nakit çekim yapabiliyor. Üstelik ING’de kredi kartından yapılan nakit çekimlerinde tutarı taksitlendirebilme imkanı da bulunuyor. Böylelikle çok daha uygun geri ödeme koşullarıyla mevcut nakit ihtiyacını anında çözüme kavuşturabilmek mümkün oluyor.

Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

ING Nakit Avansta 12 Ay Vade Fırsatı

ING Bank’ın taksitli nakit avans ürününü kullananlar, geri ödemeyi tam 12 aya varan vade imkanıyla yapabiliyor. ING Bank’ın taksitli avans kampanyasında 12 aya varan vade imkanından sabit faiz oranıyla yararlanılabiliyor. Kampanya kapsamında ING tarafından kredi kartından yapılan taksitli nakit avans kullanımlarında 12 aya varan vade için sadece %1.73 faiz oranı uygulanıyor. Sabit ve uygun nakit avans faiz oranıyla tüm nakit ihtiyaçları daha ekonomik koşullarda karşılanabiliyor.

ING Nakit Avans Nasıl Kullanılır?

Nakit ihtiyacı için ING’nin Bonus Card veya Pegasus Kart ürünlerinden nakit kullanım yapacaklar, işlemlerini başvuru şartı olmadan yapabiliyor. Başvuruya gerek olmadan 7 gün 24 saat tüm ING hizmet kanallarından taksitli nakit avans kullanımı gerçekleştirilebiliyor. Buna göre taksitli nakit avans çekimi ING ATM’lerinden ve yanı sıra ING Mobil ve ING İnternet Bankası şubelerinden de gerçekleştirilebiliyor.

Yapılacak nakit avans çekimindeki söz konusu tutar, ING kredi kartında mevcut olan “kullanılabilir nakit avans limiti” ile eş değer olmalıdır. Kredi kartındaki tanımlı kullanılabilir nakit avans limitinin üzerinde bir nakit çekimi gerçekleştirilebilmesi ise mümkün değildir.