İNG bankacılık anlayışına yeni bakış açıları getiren çeşitli hizmetler sunmaya devam eden bir anlayışa sahip. Her kesim için özel bankacılık hizmetleri hazırlayan ING, aynı zamanda çok çeşitli avantajlar sunuyor. Hazırlanan Turuncu Ekstra Hesap programı, banka müşterilerinin faizsiz bir şekilde kredi kullanmasına olanak tanıyor.

Turuncu Ekstra programı dahilinde, banka hesabınıza ulaşmanızı sağlayan Turuncu Ekstra banka kartı, aynı zamanda ödemelerde de kullanılabiliyor. Ödemeler için hesabınızı kullanarak,  aylık 1.250 liralık harcama sözü verdiğinizde, faizsiz bir şekilde kredi kullanma hakkı da kazanıyorsunuz. Kullandığınız kredinin aylık faiz ödemeleri, aylık 1.250 liralık harcama sözünün yerine gelmesinden sonra, ertesi ay hesabınıza iade ediliyor.

ING Turuncu Ekstra Programı Faizsiz Kredi

Turuncu Ekstra programına dahil olan bireysel hesap sahipleri, birçok avantaja bir arada sahip oluyor. Aylık 1.250 lira harcama sözü vererek, faizsiz bir şekilde kredi kullanma olanağının yanında, harcama yerine birikim yapmak isteyen bireysel hesap sahipleri de faizsiz kredi kullanabiliyor. Bunun için her ay hesabınızda en az 2.500 lira bakiyeyi bulundurursanız, faizsiz bir şekilde kredi kullanabilirsiniz.

Kullanılan kredinin üst limiti 5.000 lira. 5.000 Lira krediyi Turuncu Ekstra hesap sahibiyseniz birikim ya da harcama koşulunu yerine getirirseniz, “ 0 “Böylece faizsiz bir şekilde kredi kullanmış oluyorsunuz. Turuncu Ekstra hesap sahipleri için normalde uygulana faiz oranı % 2,40’ dan başlıyor. Buna karşın tüm faiz tutarları, hesabınıza geri iade edilerek, faizsiz bir şekilde kredi kullanmış oluyorsunuz.

ING’den Nasıl Faizsiz kredi Kullanırım?

ING Faizsiz kredi avantajından faydalanabilmek için, öncelikle banka müşterisi olmanız gerekiyor. Açtırdığınız hesabınızı Turuncu Ekstra programına dahil ettiğinizde, bir de Turuncu Ekstra banka kartı sahibi oluyorsunuz. Aynı zamanda ödeme kartı olarak hesabınıza ulaşabildiğiniz kartınızla, her ay düzenli olarak 1.250 lira harcama yaptığınızda, kullandığınız kredinin faiz ödemeleri de iade ediliyor.
Harcama yapmak yerine birikim yapmak isteyen Turuncu Ekstra Hesap sahipleri, her ay düzenli olarak 2.500 lira bakiyeyi hesaplarında tutarak, yine faizsiz bir şekilde 5.000 TL kredi kullanabiliyor. 2.500 Ortalama Bakiye koşulunun yerine geldiği her ay, yapılan kredi faiz ödemeleri de hesaplara iade ediliyor.

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!