ING yeni ve eşsiz bankacılık ürünleri hazırlayarak, müşteri sayısını her kesimden arttırmak konusunda çok başarılı bir yaklaşım sergiliyor. Son olarak hazırlanan “Hoş geldin Kampanyası”, bankanın yeni müşterisi olanlara 5.000 TL kredi kullanımı %0 faiz oranıyla sunuyor. Aynı kampanya kapsamında 10.000 TL kredi kullanımıysa, % 0.99 gibi son derece düşük bir faiz oranıyla sunuluyor. Bankanın yeni müşteri kazanmak için başvurduğu yöntemlerden ve sunduğu avantajlardan en yenisi bu kampanya oldu.

ING 5.000 TL Faizsiz Kredi Nasıl kullanılır?

Daha önce ING müşterisi değilseniz, Bankada hesap açarak yeni müşteri olabilirsiniz. Yeni Müşteri olan herkes, bankanın sunduğu 5.000 TL krediden, 3 ve 6 ay vadede faizsiz şekilde faydalanabiliyor. Aynı zamanda 10.000 TL kredi için 6 ve 12 ay vadede % 0,99 gibi eşsiz bir faiz oranı sunuluyor.  Kampanya 5.000 kişiyle sınırlandırılmış durumda. Bankanın yeni müşterisi olan ilk 5.000 kişi bu eşsiz avantajlardan faydalanarak, faizsiz kredi kullanabilecek.

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

Kampanya da sunulan vade ve tutarlardan daha fazla seçeneğe ihtiyaç duyanlar, yine yeni müşteri olanlar için sunulan % 1,59 ile % 3,39 arasında değişen faiz oranlarıyla 36 ay vade seçeneğine kadar kredi kullanabiliyor. Bankanın farklı risk gruplarında bulunan müşterilere uyguladığı farklı faiz oranları sistemi, faiz oranlarının kişiye göre belirlenmesini sağlıyor. Bu sayede her müşteri kendi risk durumuna göre hakkaniyetli bir şekilde özel faiz oranlarından faydalanabiliyor. Bir anlamda kişiye özel hizmet sunumu gerçekleştiriliyor.

ING 5.000 TL Faizsiz Kredi Başvurusu Nasıl Yapılıyor?

ING müşterisi olmak için, herhangi bir şubeye gitmenize gerek olmuyor. Müşteri olmak isteyen herkes, ing.com.tr resmi web platformu üzerinde bulunan “Hemen Başvur” seçeneğini işaretleyerek, müşteri olma işlemini başlatabiliyor. Ardından açılan sayfalarda gerekli bilgileri doldurduktan sonra, ING Müşteri Temsilcisi ile görüşme gerçekleştiriyor ve kimlik teyidiniz yapıldıktan hemen sonra kredinizi kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Ancak bu işlemi tamamlayabilmek için, yeni tip kimlik kartına sahip olmanız gerektiğini unutmayın. Yeni kimlik kartlarında bulunan çipler sayesinde, işlemler süratli bir şekilde sonuçlandırılabiliyor. ING’nin sunduğu faizsiz kredi kampanyası, 31 Mart 2022 tarihine kadar devam edecek. Katılmak isteyenlerin acele etmesi gerekiyor.