İhtiyaçlar ne yazık ki hiç bitmiyor. Ancak bu ihtiyaçlar karşısında maddi gücümüz gitgide azalıyor. Bu tür durumlarda da ihtiyaçları karşılayabilmek için destek bulmak gerekiyor. Halka destek, Türkiye'nin yükselen bankaları Halkbank, HSBC ve ING'den geliyor!

Halkbank İhtiyaç Kredisi

HALKBANK1

Tüm ihtiyaçlarını karşılamanızı sağlayacak çözüm Halkbank'tan geliyor. Halkbank, 50 bin TL'ye kadar son derece avantajlı bir ihtiyaç kredisi veriyor. Bu ihtiyaç kredisi sayesinde karşılanmayan ihtiyacınız kalmıyor.

Halkbank ihtiyaç kredisinin faiz oranı %1,63 ile %1,68 arasında değişiyor. Kredi kullanımlarınızda hayat sigortası talep ettiğiniz taktirde faiz oranı%1,63 şeklinde belirlenirken, hayat sigortası yaptırmadığınız taktirde %1,68 oluyor.

%1,63 faiz oranı ve 36 ay vade ile Halkbank'tan kullanacağınız 50 bin TL ihtiyaç kredisinin aylık taksitleri 1.947,81 TL oluyor. Halkbank hızlı krediye tüm Halkbank şubelerinin yanı sıra atmlerden, internet bankacılığından, mobil uygulama üzerinden ve  telefon bankacılığından başvurulabiliyor. Onaylanan kredi tutarı anında hesabınıza yatıyor.

ING İhtiyaç Kredisi

ıng-3

En avantajlı ihtiyaç kredilerinden biri de ING'den geliyor. ING bünyesine yeni katılacak olan müşterilerine %1,35'ten başlayan faiz oranı ve 36 aya varan vadelerle benzersiz bir kredi imkanı sunuyor.

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

Bu faiz oranı KKB notu 1850 üzerinde olan müşterilerin 20 bin TL'ye kadarki kredi kullanımları için geçerli olurken, diğer şartlarda faiz oranı %1,49 olarak belirleniyor. %1,49 faiz oranı ve 36 ay vade ile ING'den kullanacağınız 50 bin TL kredinin aylık taksitleri 1895 TL oluyor. Cebi yormayan bu koşullar sayesinde herkesin her türlü ihtiyacı karşılanıyor.

HSBC İhtiyaç Kredisi

hsbc

Nakit ihtiyacı olanlara bir destek de HSBC'den geliyor. HSBC, %2,09 faiz oranı ve 36 ay vade ile 50 bin TL'ye kadar kredi veriyor. Bu koşullarda HSBC'den kullanacağınız 50 bin TL ihtiyaç kredisinin aylık taksitleri 2.125,21 TL, toplam geri ödeme tutarı ise 76.507,51 TL oluyor.

HSBC ihtiyaç kredisine tüm HSBC şubelerinden, atmlerden, internet bankacılığından, mobil uygulama üzerinden ve telefon bankacılığı aracılığıyla başvurulabiliyor. Başvurunuz hemen değerlendirmeye alınıyor. Başvurunuz olumlu değerlendirildiği taktirde onaylanan kredi tutarı anında hesabınıza yatıyor. Size de ihtiyaçlarınızı gidermenin keyfini sürmek kalıyor.