Akaryakıt fiyatları, yılbaşından bu yana olağanüstü bir şekilde artmış durumda. Dolayısıyla sürekli akaryakıt harcaması yapmak zorunda olanların, bütçelerinde de ağır yükler oluşuyor. Bu çerçevede ING tarafından hazırlanan bir kampanya ile zaten yaptığınız akaryakıt harcamalarından 500 TL hediye kazanma şansınız bulunuyor.

ING Petrol Ofisi ortaklığıyla gerçekleştirilen kampanya da, her ay düzenli şekilde 500 TL akaryakıt harcamasını Petrol Ofisi istasyonlarında yapma sözü verdiğinizde ve ödemelerini ING kredi kartıyla Petrol Ofisi mobil uygulaması aracılığıyla yapma sözü verdiğinizde, anında 500 TL hediye kazanıyorsunuz.

ING Petrol Ofisi 500 TL Hediye Kampanyası Özellikleri

ING bireysel kredi kartı müşterileri, kampanyadan faydalanarak 500 TL hediye kazanabiliyor. Kampanyadan faydalanabilmek için, öncelikle katılım gerçekleştirilmesi gerekiyor. Katılımın sonrasında 12 ay boyunca her ay olmak üzere 500 TL akaryakıt harcamasını Petrol Ofisi istasyonlarından yapma sözü vermiş oluyorsunuz. Aynı zamanda bu harcamaların ödemesini Petrol Ofisi mobil uygulaması aracılığıyla ve ING kredi kartıyla yapma sözü vermiş oluyorsunuz.

500 TL akaryakıt harcamasını tamamladığınız ilk ay itibariyle, koşul yerine gelmiş oluyor ve 12 ay boyunca 500 TL akaryakıt harcaması yamanız bekleniyor. Bazı aylarda 500 TL harcama sözü yerine getirilemediğinde, 12 aylık taahhüt süresi devam ediyor ancak tamamlanmayan aylar eksik olarak kabul ediliyor. Bu eksik aylar taahhüt süresi sonunda kısas usulüne göre verilen hediyeden düşülerek, kredi kartınıza borç olarak yansıtılıyor.

Petrol Ofisi Mobil Uygulaması Ödeme Sistemi Nasıl Kullanılır?

Cep telefonunuza indirdiğiniz Petrol Ofisi Mobil uygulaması içerisinde yer alan Öde-Geç sekmesinde, Mobil Öde-Geç bölümüne akaryakıt harcaması yapacağınız plaka ile ING kredi kartınızı kayıt edebiliyorsunuz. Kayıt sonrasında her seferinde bilgilerinizi girmeniz gerekmeksizin ödemelerinizi kolayca yapabiliyorsunuz.

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

ING Petrol Ofisi 500 TL Hediye Kampanyasına Nasıl Katılırım?

Kampanyaya mutlaka katılım yapılması gerekiyor. Katılım için ING bireysel kredi kartı müşterileri, ING mobil uygulamasında, ilgili kampanyanın bulunması ve katılım gerçekleştirilmesi yöntemine başvurabiliyor. Katılım sonrasında kredi kartınızın ekstresine de “PO Aylık Yakıtınız Bizden” açıklamasıyla birlikte 500 TL nakit hediye yansıtılıyor. Kampanyaya katılım 30 Ağustos 2022 tarihine kadar sürüyor ve katılım kişi sayısıyla da sınırlandırılmış durumda.