Yakıt fiyatlarına sürekli gelen zam haberlerinin ardından büyük müjde ING Bank’tan geldi. ING Bank, artan yakıt fiyatlarına rağmen tüm kredi kartı müşterilerinin sadece tek bir sözüne 500 TL değerinde yakıt alım hediye ediyor. ING Bank, kredi kartı ile harcama sözü veren müşterilerinin 500 TL’lik yakıt harcamasını karşılıyor. ING Bank ile Petrol Ofisi tarafından gerçekleştirilen kampanyayla 500 TL değerinde yakıt harcaması hediyesini nasıl alabilirsiniz? İşte tüm detaylar!

ING Bank’tan Tek Sözünüze 500 TL

ING Bank, bahar kampanyalarına tüm hızıyla devam ediyor. Bu bahar benzin ve motorine gelen yeni zamlardan şikayetçi olanlar, ING Bank’ın yakıt alım kampanyasından faydalanabiliyor. ING Bank’ın yakıt alımlarında kullanmak üzere sunduğu kampanyası sayesinde sadece tek bir harcama sözü vererek, 500 TL değerinde yakıt harcamanızı ücretsiz hale getirebilirsiniz. ING Bank ile Petrol Ofisi arasında yapılan anlaşma kapsamında ING Bank kredi kartı müşterileri, Petrol Ofisi’nden yapacakları yakıt alımları için verecekleri taahhüde karşılık 500 TL değerinde yakıt alımını ING Bank karşılıyor.

ING Bank 500 TL yakıt harcaması hediyesinden yararlanabilmek için tek yapmanız gereken ING Bank kredi kartınız ile tam 12 ay boyunca her ay 500 TL değerinde yakıt alımını Petrol Ofisi istasyonlarından yapacağınızı taahhüt etmektir. Vereceğiniz taahhüt kapsamında kazandığınız 500 TL değerindeki hediye kredi kartınıza “PO Aylık Yakıtın Bizden” açıklamasıyla yatırılmaktadır.

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

Petrol Ofisi Mobil’den ING Kredi Kartı ile Yakıt Alımı

ING Bank tarafından sunulan kampanya yalnızca ING Bank kredi kartı ile Petrol Ofisi Mobil uygulamasında bulunan “Öde-Geç” sistemi ile yapılacak yakıt alımlarında geçerlidir. Bunun için taahhüdünüzü oluşturduktan sonra Petrol Ofisi Mobil uygulamasını indirip, “Öde-Geç” kısmından yakıt alımı yapacağınız aracın plakasını ve ING Bank kredi kartınızı kaydetmelisiniz. Böylelikle 12 ay boyunca her ay 500 TL’lik yakıt alımızın ödemelerini bu uygulama üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Kampanya kapsamında 12 ay boyunca yerine getirmeniz gereken ayda 500 TL’lik yakıt alımını gerçekleştirmemeniz durumunda hediye olarak sunulan bakiye, otomatik olarak bulunulan taahhüt ayı sayısı düşülerek, geri iade alınmaktadır.