ING özellikli ve avantajlı birçok bankacılık ürününü sürekli kullanıcılarına sunmaya odaklanmış bir yaklaşıma sahip. Sürekli yenilikçi ve avantajlı hizmetler ve ürünler sunarak, aynı zamanda müşteri portföyünü de arttırıyor. Bu çerçevede süren bir kampanyayla, aldığınız krediyi faiz ödemiyor gibi kullanabiliyorsunuz. Bankanın vadesiz mevduat hesabı sahipleri için hazırladığı Turuncu Ekstra Hesap, birçok özelliği içerisinde barındıran özel bir hesap türü. ING Bank’ ın yeni müşterisi olanlar, Turuncu Hesap açtırarak, hesaba bağlı olarak aldıkları Turuncu Ekstra banka kartı aracılığıyla, her ay düzenli olarak 1.250 TL harcama sözü vererek, kullandıkları 5.000 TL kredinin faizlerini iade olarak alıyorlar.

ING 5.000 TL Faizsiz Kredi Kampanyası

ING Bank Turuncu Ekstra hesap sahibiyseniz, hesaba bağlı olan Turuncu Ekstra banka kartınız aracılığıyla, her ay en az 1.250 TL harcama sözü vererek, 5.000 TL kredinin faiz ödemelerini her ay düzenli olarak geri alıyorsunuz. Ancak harcama sözü vermek istemeyen, bunun yerine birikim oluşturmak isteyen kişiler de kampanyadan yararlanabiliyor. 5.000 TL’ ye kadar kredi kullandıktan sonra, her ay Turuncu Ekstra hesabında, en az 2.500 TL nakit bulundurmayı taahhüt eden müşterilerde, aylık olarak ödedikleri kredi faizlerini ger alıyor. Böylece kullanılan kredi finansman desteği, faizsiz olarak kullanılmış oluyor. Her müşteri kampanyadan bir defa ve 5.000 TL’ ye kadar yararlanabiliyor. 5.000 TL’ nin üzerinde ki kredi finansman destekleri, yine Turuncu Ekstra’ ya özel faiz oranlarıyla kullanıcıya sunuluyor.

Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!

Turuncu Ekstra Hesap ile Biriktirin

Turuncu Ekstra Hesap sahipleri, harcama sözü verdiğinde çeşitli avantajlardan faydalanıyor, banka hesaplarında 2.500 TL nakit bulundurarak çeşitli avantajlardan faydalanıyor. Sürekli büyüyen ve müşteri portföyünü genişleten ING, buna paralel olarak yenilikçi ve özel ürünlerle hizmetleri kullanıcılarının beğenisine sunuyor. Sunduğu ürünlerin birçoğu, sektörün ilk ve çok beğenilen ürünleri olarak da öne çıkıyor. Turuncu Ekstra Hesap, vadesiz mevduat hesabı olarak kullanıcılara sunuluyor. Birçok özelliği bulunan hesap aracılığıyla, çeşitli kredilere düşük faiz oranlarıyla kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz. 5.000 TL’ ye kadar olan ihtiyaçlarınız aldığınız kredinin faizlerini geri alabileceğiniz seçeneklerle kullanabiliyorsunuz. Faizsiz olarak kullandığınız krediniz, tek seferlik bir avantaj olarak sunuluyor.