Hayat pahalılığının yılbaşından bu yana en belirgin etkisi akaryakıt üzerinde oluyor. Akaryakıt fiyatlarının sürekli değişmesi, otomobil kullananların bütçelerinde sürekli daha olumsuz etkiler oluşturuyor. ING bu çerçevede özel bir kampanya hazırlayarak, sürekli akaryakıt alışverişi yapan müşterilerine, 500 TL ödül vat ediyor.

ING kredi kartı müşterilerinin, sürekli gerçekleştirdikleri akaryakıt harcamalarını kredi kartıyla yapmaları halinde, 500 TL nakit iade verdiği bir kampanya sürdürüyor. Sınırlı sayıda kullanıcının dahil olabileceği kampanyayla akaryakıt harcamalarının bütçelerde oluşturduğu yükün hafifletilmesi hedefleniyor. Petrol Ofisi istasyonlarıyla varılan anlaşma çerçevesinde, 12 ay boyunca akaryakıt harcamalarınızı kampanyaya katılarak ING kredi kartıyla yapacağınızın sözünü verdiğinizde, 500 TL nakit ödül kazanıyorsunuz.

ING Petrol Ofisi 500 TL Ödül Kampanyası Özellikler

ING bankasından kredi kartı sahibi olanlar, 12 ay boyunca aylık 500 TL harcamayı, Petrol ofisi istasyonlarından yaptığında 500 TL ödül kazanabiliyor. 12 Ay boyunca, Petrol Ofisi Mobil uygulaması aracılığıyla ve ING kredi kartıyla akaryakıt ödemelerinizi, aylık 500 TL olmak üzere yaptığınızda, 500 TL ödül kazanıyorsunuz.

Petrol Ofisi mobil uygulamasına tanımlayacağınız ING kredi kartı ve plakanız ile Petrol ofisi istasyonlarında ödemeleriniz öde-geç sistemiyle kolaylıkla yapabiliyorsunuz. Sürekli olarak akaryakıt harcaması yapmak zorunda olan kişiler için özel bir avantaj sağlayan kampanya, sınırlı sayıda kullanıcının katılabileceği şekilde düzenleniyor. Belirlenen kullanıcı sayısına ulaşıldığında, kampanya da bitirilecek.

ING Petrol Ofisi 500 TL Kampanyasına Kimler Katılabilir?

Katılım gerçekleştirmeyenler kampanyanın özelliklerinden faydalanamıyor. Dolayısıyla ING kredi kartı müşterilerinin kampanyaya katılmaları gerekiyor. Katılım için ING mobil uygulamasında bulunan kampanyalar bölümünden, ilgili kampanya seçimi yapılmalıdır. Katılım gerçekleştiren her kredi kartı sahibi, 12 ay boyunca aylık 500 TL’ lik akaryakıt alışverişini Petrol Ofisi mobil uygulamasına tanımlanmış ING kredi kartı ile yapmalıdır.

Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!

Kampanyaya katılabilen kredi kartı sahipleri, bireysel müşterilerdir. Ticari kredi kartı sahipleri kampanyadan faydalanamıyor. Katılım sonrasında, 500 liralık ödül kredi kartınıza hemen yansıtılıyor. İlk 500 TL ve üzeri alışverişinizle birlikte, ilk ayın taahhüdünü doldurmuş oluyorsunuz ve kampanya başlamış oluyor. İlk ay 500 liralık sınır aşılamazsa, sonraki ay 500 liralık sınırın aşılması gerekiyor.