Dünya genelinde artan akaryakıt fiyatları, araç sahiplerinin bütçesini zorluyor. Son dönemde brent petrolde yaşanan düşüşle birlikte Türkiye’de de akaryakıt fiyatlarına indirim müjdeleri açıklanmaya başlandı. Ancak halen çok pahalı olan yakıt fiyatlarına rağmen ING Bank, tam 500 TL değerinde hediye yakıt veriyor. ING Bank’ın düzenlediği yakıt harcamalarına 500 TL değerindeki yakıt harcaması hediye ediliyor. İşte ING Bank’ın ücretsiz 500 TL yakıt harcaması kampanyasının tüm detayları açıklandı. İşte kampanyanın detayları!

ING Bank’tan 500 TL’lik Yakıt Alım Hediyesi

Bankacılık sektöründe oldukça popüler olan harcama sözü kampanyalarına bir yenisi de ING Bank’tan geldi. ING Bank tarafından, kredi kartı müşterileri için sunulan bu özel kampanyada 12 ay boyunca aylık 500 TL yakıt alımının “ING kredi kartı” ile “Petrol Ofisi” istasyonlarından yapma sözü oluşturuyor. Böylelikle 500 TL değerinde yakıt alımını ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebiliyor.

ING Bank Hediye 500 TL Yakıt Alımı Nasıl Yapılır?

ING Bank’ın 500 TL’lik yakıt alımı hediyesinden yararlanabilmek için 12 ay boyunca aylık toplamda 500 TL yakıt alımının Petrol Ofisi istasyonlarından yapılması gerekiyor. Kampanyaya katılmak yani ING harcama sözü oluşturmak için ING Mobil uygulamasındaki “Kampanyalar” ekranından ilgili kampanyaya katılım sağlaması gerekiyor. Kampanyaya katılmadan önce yapılacak yakıt alımları ise kapsama girmemektedir.

Kampanyadan yararlanabilmek için ING kredi kartı müşterilerinin cihazına “Petrol Ofisi” mobil uygulamasını indirmelidir. Petrol Ofisi mobil uygulamasını cihazına indiren kullanıcıların, 500 TL hediye yakıt alabilmesi için ING kredi kartını uygulamaya kaydetmelidir. Daha sonra tüm yakıt alımlarını 12 ay boyunca Petrol Ofisi istasyonlarından uygulamadaki “Öde/Geç” ödeme sistemini kullanarak yapmalıdır.

ING Bank kredi kartını Petrol Ofisi Mobil uygulamasına kaydetmek için, uygulamada yer alan “Öde-Geç” ekranındaki “Mobil Öde-Geç” kısmına yakıtı alacağı araç plakası bilgisi ile kullanacağı ING kredi kartı bilgisini girmelidir. Bu şekilde kampanya için ING kredi kartının sisteme kaydı sağlanır.

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

Kampanya kapsamında söz konusu 500 TL değerindeki akıt alımı hediyesini almak için 12 aylık harcama sözü süresinin bitmesine de gerek bulunmuyor. Böylelikle kampanya koşullarını yerine getirebiliyor.