Acil nakit ihtiyacı olanlar için sevindiren haber ING’ den geldi. ING Bank nakit avans kampanyasıyla, nakit ihtiyaçlarında yüksek faizli kredi maliyetleriyle uğraşmak istemeyenlere yardımcı oluyor. Üstelik ING’ de nakit avans kullanımları tam 12 aya varan vade imkanıyla taksitlendirilebiliyor. Ayrıca ING’nin nakit avans ürününde başvuru şartı yok, imza yok ve beklemek yok! İşte ING’ nin nakit avans faiz oranları ve kullanım limitleri!

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

ING’den Nakit Avans Kampanyası

ING Bank, nakit avans ile 7 gün 24 saat tüm nakit ihtiyaçlarınıza uygun koşullarda çözüm oluşturuyor. Üstelik başvuruya gerek olmadan ING Mobil, ING Bank İnternet Şubesi ve ING ATM’lerinden 7 gün 24 saat her an başvuru yapmadan, anında nakit avans kullanılabiliyor. ING Bank’ın “Bonus Card” veya “Pegasus Kart” kredi kartı sahipleri her ihtiyaç duydukları anda taksitli nakit ile tüm nakit ihtiyaçlarını karşılayabiliyor.

ING Bank Taksitli Nakit Avans Şartları

ING Bank’ın taksitli nakit avans kampanyasından tüm bireysel “Bonus Card” veya “Pegasus Kart” kredi kartı sahipleri yararlanabilmektedir. ING kredi kartı müşterileri taksitli nakit avans kullanımını %1.80 faiz oranı üzerinden 12 aya varan vade imkanıyla kullanabiliyor. Böylelikle kredi kartından yapacağı nakit çekim tutarını sadece %1.80 faiz oranı üzerinden 12 taksite böldürebiliyor.

ING taksitli nakit avans kullanımlarında 50 TL ile 7.000 TL aralığındaki tüm nakit ihtiyaçlarınız için çekim gerçekleştirebilirsiniz. Kampanya kapsamında ING Mobil ve ING İnternet Bankacılığı kanallarından üst limite kadar çekim gerçekleştirilebiliyor. ING Bank ATM’lerinden yapılan nakit avans kullanımlarında nakit avans limitinin “ING ATM’den günlük çekim limiti” üstünde kalan kısmı ING Bank Vadesiz Mevduat hesabına aktarılmaktadır. Eğer vadesiz mevduat hesabı bulunmuyor ise kişinin ATM’den yapacağı nakit çekiminde, ING ATM günlük nakit çekim limitiyle sınırlı kullanım gerçekleştirilebilmektedir. Ayrıca nakit avans kullanımı için ING kredi kartında “kullanılabilir nakit avans limiti” bulunuyor olması gerekmektedir. Dolayısıyla kullanılabilecek nakit avans, ancak kredi kartındaki kullanılabilir nakit avans limiti kadar olabilir.

ING Bank taksitli nakit avans kullanımlarında faiz oranı her zaman sabit %1.80 olarak uygulanır. Buna göre en yüksek limit olan 7.000 TL tutarında taksitli nakit avans kullanımında 12 ay taksit seçimine %1.80 üzerinden ayda sadece 672 TL taksit oluşturulmaktadır.