İNG yeni bankacılık hizmetleri, bu hizmetlerin tanıtımı için hazırladığı kampanyalar gibi farklı yaklaşımıyla hem dikkatleri üzerine çekiyor, hem de sürekli müşteri potansiyelini başarılı bir şekilde arttırıyor. Banka hazırladığı yeni kampanyayla, artan akaryakıt fiyatlarının, banka müşterileri için daha düşük bütçe yükü oluşturmasına katkı sağlıyor. Petrol Ofisi ile ING arasında yapılan anlaşmayla, ING kredi kartı ve Petrol Ofisi Mobil Ödeme sistemi kullanarak gerçekleştireceğinizi, aylık 500 TL akaryakıt harcaması sözü verdiğinizde, anında 500 TL ödül kazanıyorsunuz. Bireysel kredi kartı sahiplerinin katılabildiği kampanya, ING Mobil Uygulamasında bulunan ilgili kampanyaya katıl bölümünden katılım gerçekleştirilmesi gerekiyor.

Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!

ING Petrol Ofisi 500 TL Kampanyası Özellikleri

ING kredi kartı sahibi olan herkes kampanyadan faydalanabiliyor. ING kredi kartı ve Petrol Ofisi Mobil Ödeme Sistemi kullanılarak, 12 ay boyunca her ay düzenli 500 TL akaryakıt harcaması sözü verin, 500 TL anında ödül kazanın. Periyodik olarak akaryakıt harcaması gerçekleştiren kişiler için önemli bir avantaj oluşturan kampanyaya, Bireysel kredi kartı sahipleri katılabiliyor. Kampanyaya katılım gerçekleştirdiğinizde, 500 TL ödülünüz hemen kartınıza yansıyor. Takip eden ilk ay içerisinde 500 TL harcama sözü yerine getirilmezse, bir sonraki ay 500 TL harcama gerçekleştiğinde 12 aylık süreç başlıyor.

12 ay boyunca harcama sözünün yerine gelmediği aylardaki eksikler, bir sonraki aya devrederek tamamlanması gerekiyor. Aylık 500 TL harcama limiti doldurulamazsa, eksik olan bölümlerden kazanılmış ödül, kıyaslama usulüyle kredi kartınıza alacak olarak yansıtılıyor.

Petrol Ofisi Mobil Uygulama ING Kredi kartı Tanımlama

Kampanyadan faydalanmak için, ING kredi kartının yanında Petrol Ofisi Mobil uygulamasını kullanmanızda gerekiyor. Petrol Ofisi mobil uygulamasından ING kartınızı kullanabilmeniz için, uygulama içerisinden ING kredi kartı tanımlaması yapmanız gerekiyor. Uygulamada bulunan Öde-Geç bölümünde, Mobil-Öde-Geç başlığının altına, kredi kartı ve araç plakası tanımlaması yapmanız halinde, her ödeme sırasında yeniden bilgileri girmeniz gerekmiyor. Ödeme işlemini süratle ve kolayca gerçekleştirebiliyorsunuz.

Kampanyadan faydalanabilecek müşteri sayısı 5.000 kişi ile sınırlandırılmış durumdadır. Bu sebeple akaryakıt harcamasını zaten düzenli yapan ING müşterilerinin acele etmesini tavsiye ediyoruz. Kampanyaya son katılım tarihi 1 Haziran 2022 olarak belirlenmiş.