ING Bank, “Hiç faizsiz kredi olur mu? ING’ de olur.” Sloganıyla sürdürdüğü kampanyayla, faiz ödemelerini kullanıcıya iade ettiği bir ürünü müşterilerine sunuyor. Bankanın Turuncu Ekstra adını verdiği özel ve bireysel hesap türü, birçok avantajı bünyesinde barındıran ve aynı zamanda sürekli yeni kampanyalarla desteklenen bir hesap. Gerçekten de bankada Turuncu hesap açtıran müşteriler için, bir seferlik olmak üzere sunulan faizsiz kredi ürünü bulunuyor.

Faizsiz kredi olarak sunulan ürünle, üst limiti 5.000 TL olan kredi kullanılabiliyor. Kullanılan krediden sonra, tercih ettiğiniz seçeneklerden birinde verdiğiniz taahhüdü tamamladığınız her ay, geri ödemelerle yaptığınız faiz tutarları, bir sonraki ay olmak üzere hesabınıza iade ediliyor. Böylece hiç faiz ödemeden kredi kullanmış oluyorsunuz.

ING Faizsiz Kredi Turuncu Hesap Kampanyası

Turuncu Hesap, bireysel müşterilerin kullanabileceği bir hesap türü. Bankada hesap açtırma sırasında, Turuncu Hesap açtırarak avantajlarından faydalanabiliyorsunuz. Düşük kredi notuna sahip kişilere de kredi kullandıran bankalardan biri olan ING’ den, Turuncu Hesap açtırarak, 5.000 TL ve altında kredi kullanımı gerçekleştirebiliyorsunuz. Kullandığınız krediyle birlikte, her ay Turuncu ekstra hesap banka kartından, 1.250 TL harcama sözü vermeniz gerekiyor. Aylık olarak harcama sözünün tutulmasıyla birlikte, kullandığınız kredinin geri ödemelerinde yaptığınız faiz ödemesi tutarları, bir sonraki ay hesabınıza iade ediliyor.

Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

ING'den Tasarrufa Teşvik

Ayrıca Kredi kullanımı sonrasında, aylık 1.250 TL harcama sözü vermek yerine, tasarruf yapmak isteyen müşteriler de unutulmamış. Dilerseniz aylık harcama sözü yerine, her ay en az 2.500 TL olmak üzere banka hesabınızda nakit bulundurarak ta, faizsiz kredi olanağından faydalanabiliyorsunuz. Dolayısıyla hesabında ayda en az 2.500 TL nakit bulunduran ya da, aylık 1.250 TL harcama sözü veren her Turuncu Ekstra üyesi, faizsiz kredi avantajından bir seferlik olmak üzere faydalanabiliyor.

ING Turuncu Ekstra Hesap Özellikleri

Turuncu Ekstra hesap sahipleri, 5.000 TL altında kullandıkları kredilerde, faizsiz avantajından faydalanabiliyor. 5.000 TL ve üzerinde olan kredi kullanımları için de, bankanın yeni müşteriler ve Turuncu Ekstra programı çerçevesinde uyguladığı düşük faiz oranları bulunuyor. İhtiyaca göre, 5.000 TL faiz kullanan bir Turuncu hesap üyesi, ayrıca yeniden kredi de kullanabiliyor.