Ücretsiz yakıt fırsatından yararlanmak için 12 ay sözü verebilirsiniz. Bankaya vereceğiniz 12 aylık harcama sözünüzle tam 500 TL’lik yakıtı ücretsiz olarak alabilirsiniz. ING Bank ile Petrol Ofisi arasındaki anlaşma kapsamında ING müşterileri, Petrol Ofisi’nden 500 TL yakıt harcamasını ücretsiz yapabiliyor. Peki Petrol Ofisi’nden ücretsiz yakıt nasıl alınır? Koşulları neler?

ING Kredi Kartında Ücretsiz 500 TL Yakıt Kampanyası

ING Bank ile Petrol Ofisi arasında imzalanan protokol kapsamında ING Bank kredi kartı sahipleri, Petrol Ofislerinden yapacakları 500 TL’lik yakıt alımlarını ücretsiz olarak gerçekleştirebiliyor. ING kredi kartı sahipleri 12 ay boyunca ayda Petrol Ofisi şubelerinden 500 TL’lik yakıt alımı yapma sözü vererek, kampanyadan faydalanabiliyor. 12 ay boyunca her ay 500 TL tutarında Petrol Ofisi yakıt alımını ING kredi kartı ile yapanlar, 500 TL yakıt alımını bedava yapabiliyor.

Kampanyadan faydalanmak için katılım sağlandığı anda 500 TL tutarındaki hediye anında hesaba yükleniyor. ING Bank kredi kartı ile Petrol Ofisi mobil ödeme üzerinden her ay 500 TL yakıt harcaması yaparak, kampanya koşullarını karşılayabilirsiniz.

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

ING Petrol Ofisi Mobil Ödeme

ING Bank’ın aracı olan kredi kartı müşterilerine sunduğu Petrol Ofisi kampanyasıyla 500 TL hediye kazanılabiliyor. 12 ay boyunca Petrol Ofisi şubelerinden ING Bank kredi kartı ile mobil ödeme yapmayı taahhüt ettiğinizde anında 500 TL hediye kartınıza yüklenmektedir.

Kampanya kapsamında 12 ay boyunca ayda 500 TL yakıt alımı harcama sözünüzü yerine getirmek ve yakıt alımlarınızın geçerli sayılması için mobil ödeme yapmanız gerekmektedir. Petrol Ofisi tarafından geliştirilen mobil uygulamayı cihazınıza indirerek, ING kredi kartınızı sisteme kaydetmelisiniz. Petrol Ofisi mobil uygulamasında yer alan “Öde-Geç” kısmındaki “Mobil Öde-Geç” bölümüne yakıt harcamasını yapacağınız plakanız ile ING kredi kartınızın bilgilerini kaydetmelisiniz.

Böylelikle ING kredi kartınızı sisteme kaydederek, 12 ay boyunca ayda 500 TL yakıt alımlarınızı bu ödeme kanalı üzerinden yapabilirsiniz. Bu sayede ING Bank 500 TL yakıt hediye kampanyasından faydalanabilirsiniz. Kampanya döneminde taahhüdü tamamlayamadığınız aya kadar olan kısım geçerli sayılarak, sonrasındaki dönem için ücret yansıtılması söz konusu olur.