Finans sektörünün dijitalleşmesiyle beraber artık herkes bankalarla çalışmak durumunda kalıyor. Maaş ödemeleri başta olmak üzere pek çok nedenden dolayı her vatandaşın en az bir banka hesabı bulunuyor. Banka hesabının olması, bankaların sundukları ürünlerle daha fazla temasta kalınmasına neden oluyor. Özellikle bankalar, vatandaşın kendisini kullanmasını sağlamak amacıyla birbirinden avantajlı kampanyalar düzenliyor. Bankalar arasında rekabete yol açan bu durum, vatandaş cephesinde ise avantajlı kampanyalardan yararlanma fırsatı oluşturuyor.

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!


ING Bank’tan 500 TL Hediye

ING Bank, müşterilerinin kredi kartı kullanımlarını teşvik etmek amacıyla en fazla kampanya düzenleyen banka oluyor. ING Bank’ın kredi kartı müşterilerine özel kampanyalarıyla yüzlerce TL hediye kazanılabiliyor. ING Bank’ın son kampanyasıysa araç sahiplerini sevindiriyor. Yakıt fiyatlarının yükseldiği bu dönemde araç sahibi olan ve sık sık yakıt almak zorunda kalanlar 500 TL hediye kazanabiliyor.


ING Bank ile Petrol Ofisi arasında yapılan anlaşma kapsamında ING Bank kredi kartı müşterileri 500 TL hediye kazanabiliyor. 500 TL hediye kazanabilmek için yakıt alımlarında ING kredi kartının kullanılması gerekiyor. ING kredi kartı müşterilerinin 12 ay boyunca ayda 500 TL’lik yakıt alımlarını kredi kartlarıyla Petrol Ofisi’nden yapma sözü vermesi gerekiyor. Taahhüdün verilmesinden itibaren ilk 12 aylık periyotta Petrol Ofisi’nden ayda en az 500 TL yakıt alımının ING kredi kartıyla yapılması gerekiyor.


ING kredi kartıyla yapılması gereken 500 TL’lik Petrol Ofisi’ndeki yakıt alımlarının tek seferde yapılmasına ise gerek bulunmuyor. Yani ilgili ay içerisinde toplamda 500 TL’lik yakıt alımının gerçekleştirilmesi gerekiyor.


Petrol Ofisi Mobil Uygulamasından Ödeme Yapılmalı


Kampanyadan yararlanmak isteyen ING kredi kartı müşterilerinin, ödemelerini Petrol Ofisi mobil uygulaması üzerinden yapması gerekiyor. Akıllı cihazlara ücretsiz indirilebilen Petrol Ofisi mobil uygulamasında gerçekleştirilen yakıt alımının ödemesini ING kredi kartıyla hızlı ve kolayca gerçekleştirebilmek mümkündür.


Kampanya döneminde ilk ayda yapacağınız 500 TL’lik yakıt alımınız, 1.ay olarak kabul ediliyor. Eğer sözünüzü bu ay içerisinde yerine getiremezseniz bir sonraki ay yerine getirdiğinizde o ay 1.ay olarak kabul ediliyor. Böylelikle eksik aylar nedeniyle kampanyadan yararlanma hakkının kaybedilmemesi sağlanıyor.