ING çok özel bankacılık ürünleri hazırlayarak, sektörde öncü bir görev üstleniyor. Hazırlanan en son kampanya da, bankanın bir ürünü olan Turuncu Ekstra üyesi olarak, faizsiz kredi avantajından faydalanabilirsiniz. Faiz iadesi yoluyla hazırlanmış olan ürün, Turuncu Ekstra Hesap sahibi tüm müşteriler tarafından kullanılabiliyor.

ING Turuncu Ekstra Faiz Geri Ödemeli Kredi Nedir?

ING müşterisi olarak, açtıracağınız Turuncu Ekstra hesabıyla, her ay baka kartı aracılığıyla 1.000 TL harcama sözü vererek, 5.000 TL’ye kadar faizi geri ödemeli kredi kullanabilirsiniz. 5.000 TL olarak kullanılmış kredinin faiz olarak ödenen miktarı, her ay 1.000 TL  olarak banka kartından yaptığınız harcama sonrasında, iade olarak hesaplarınıza geri ödeniyor.

Harcama yerine birikim yapmak isteyen müşterilerde bu kampanya da kendisine yer bulabiliyor. Buna göre her ay Turuncu Ekstra hesabında 2.500 TL bulunduran müşterilerde, aynı şekilde 5.000 TL kredinin faizlerini iade olarak alabiliyor. Bu şekilde hazırlanmış olan kampanya sayesinde, “0” faiz avantajıyla ING’den 5.000 TL’ye kadar kredi kullanma şansınız bulunuyor.

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

ING “0” Faizli Kredi Nasıl Kullanılır?

  • Bankanın ürünü olan Turuncu Ekstra hesabı açtıran yeni müşteriler bu kampanyadan faydalanabiliyor.
  • Kampanyadan ayrıca % 1.59 gibi sektörün en düşük faiz oranlarından biriyle yararlanabiliyorsunuz.
  • Turuncu Ekstra Avantajlı Faiz oranından, Kasım 2021 ayından itibaren kredi kullanmış, 5.000 TL’nin altındaki krediler faydalanabiliyor.
  • Bu kampanya kapsamında kullanılan ilk kredi kampanyadan faydalanabilir. Kampanya kapsamında kullanılan üst limiti 5.000 TL olan bu kredi vadesi dolana kadar kullanılan yeni krediler, % 1,59 faiz oranından başlayan ve değişen oranlarla kullanılabilir.
  • Kampanyadan kullanılan kredinin üst limiti 5.000 TL’ye kadar olabilir. 5.000 TL altında ki kredilerde kampanyadan yararlanarak “0” faizli olarak kullanılabilir.
  • 5.000 TL üzeri olan krediler kampanyadan faydalanamıyor.
  • Her ay banka kartı aracılığıyla 1.000 TL harcama sözü vererek, 5.000 TL’ye kadar olan Turuncu Ektra Kredinizin banka tarafından uygulanmış faiz oranı iade edilir.
  • Her ay Turuncu Ekstra hesabında en az 2.500 TL bulunduran müşteriler, 5.000 TL olarak kullandıkları kredinin faiz olarak uygulanan bölümünü iade olarak alırlar.
  • Bu sayede kampanya kapsamında 5.000 TL’ye kadar olan kredi kullanımları, “0” faiz avantajıyla kullanılmış olur.