Akaryakıt fiyatları, dünya genelinde yaşanan ekonomik krizin ülkemize yansımasıyla birlikte, durmaksızın yükselmeye devam ediyor. Bu durum özellikle sürekli akaryakıt masrafı yapmak zorunda olan kişiler için, bütçelerde ağır yükler oluşturmaya da devam ediyor. Akaryakıt masraflarının giderek daha fazla artmasına paralel, bankalar tarafından çeşitli kampanyalar aracılığıyla bütçelerin rahatlatılmasına yönelik avantajlar hazırlanıyor. ING bu konuya özel olarak hazırladığı son kampanyayla, ING kredi kartı sahiplerine çok özel bir fırsat sunuyor. ING ile Petrol Ofisi arasında yapılan anlaşmayla, 12 ay boyunca Petrol Ofisi istasyonlarından, ING kredi kartı ve Petrol Ofisi Mobil ödeme sistemini kullanarak 500 TL akaryakıt harcaması taahhüdü vererek, anında 500 TL ödül kazanabiliyorsunuz.

ING Petrol Ofisi Harcama Sözünüze 500 TL Ödül Kampanyası

ING bireysel kredi kartı sahiplerinin faydalanabildiği kampanyaya katılım gerçekleştirilmesi gerekiyor. Katılım sonrasında, Petrol Ofisi Mobil Uygulamasına plaka ve kredi kartınızı tanımlayarak, akaryakıt ödemelerinizi mobil uygulama yoluyla süratle yapabiliyorsunuz. Katılım sonrasında verdiğiniz harcama sözünüze binaen 500 TL ödül hemen kartınıza yükleniyor.

Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

Yükleme sonrasında, takip eden ilk ay içerisinde 500 TL akaryakıt harcamasını ING kredi kartı ve Petrol Ofisi mobil uygulama aracılığıyla yapmanız gerekiyor. 12 ay boyunca 500 TL olarak akaryakıt harcaması yapmanız halinde ödül olarak kazandığınız 500 TL sizin oluyor. Ancak bazı aylarda 500 TL harcama sözünün doldurulamaması durumunda, kıyaslama usulüyle verilen ödülün bir kısmı borç olarak kredi kartınıza yansıtılıyor.

ING Petrol Ofisi Harcama Sözünüze 500 TL Ödül Kampanyası Katılımı Nasıl Yapılıyor?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kullanıcıların, ING mobil uygulamasını kullanarak katılım gerçekleştirmesi gerekiyor. Buna göre ING mobil uygulamasında bulunan Kampanyalar bölümünden, ilgili kampanya bulunarak hemen katılım gerçekleştirilebiliyor. Katılımı gerçekleştirdikten sonra, 12 ay boyunca 500 TL harcama sözü vermiş oluyorsunuz. Bu sözle birlikte 500 TL ödülünüz kartınıza yükleniyor.

Takip eden ilk ay içerisinde 500 TL Petrol Ofisi istasyonlarından akaryakıt harcama sözünüzü yerine getirememeniz halinde, bir sonraki ve 500 TL harcama sözü yerine gelen ilk ay itibariyle 12 aylık taahhüt süresi de başlamış oluyor. Bundan sonraki her ay 12 ay boyunca ayda 500 TL akaryakıt harcaması yapmanız gerekiyor.