Nakit ihtiyaçlarınız için en iyi çözüm ING, TEB ve Denizbank'tan geliyor. Türkiye'nin gözde bankaları sayesinde vatandaşın yüzü gülüyor.

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

Ekonomi gittikçe kötüleşiyor. Beklenmedik nakit ihtiyaçları vatandaşın yakasını bırakmıyor. Birikim yapmayı başaranlar acil nakit ihtiyaçlarına bu birikimlerini kullanarak çözüm getirirken, birikim yapma imkanı bulamayanlar acil nakit ihtiyaçlarını banka kredileri aracılığıyla gideriyor. Hal böyle olunca banka kredilerine her geçen gün talep artıyor.

Banka kredilerinde yaşanan talep artışı, bankalar arasında ciddi bir rekabet başlatıyor. Bu rekabette öne çıkmak isteyen bankalar ise türlü kampanyalar başlatarak müşteri portföylerini genişletmeye çalışıyor. Bu bankaların başında ING, TEB ve Denizbank yer alıyor.

ING İhtiyaç Kredisi

ing-5

ING, hem bünyesine yeni katılacak müşterilere hem de hali hazırda ING'li olan müşterilerine benzersiz bir kampanya sunuyor. İlk defa ING ile çalışacak olanlara %1,35 faiz oranı ve 36 aya varan vadelerle benzersiz bir kredi kampanyası sunan ING, bu faiz oranı için kredi kullanacak kişinin KKB notunun 1850 üzerinde olmasını ve buna ek olarak kullanılacak kredi tutarının 20 bin TL'yi geçmemesini şart koşuyor. Bu koşulların sağlanamaması durumunda ise faiz oranı %1,49'a yükseliyor.

Hali hazırda ING'li olan müşterilerine ise %1,59ile %2,59 arasında değişen faiz oranı ve 36 ayı bulan vadelerle 50 bin TL'ye kadar kredi veren ING Bankası, 50 bin TL ve altı kredi kullanımlarında 36 ay, 50 bin TL'yi geçen tutarlarda ise 24 ay vade süresi tanıyor.

TEB İhtiyaç Kredisi

teb-4

Nakit ihtiyaçlarınıza anında çözüm getirecek bir kredi kampanyası da TEB'den geliyor. TEB, %1,59 faiz oranı ve 36 aya varan vade süresiyle son derece avantajlı bir kredi kampanyası başlatıyor. Bu kredi kampanyası kapsamında 50 bin TL ve altındaki kredi kullanımlarında maksimum vade 36 ay, 50 bin TL altındaki kredi kullanımlarında ise azami vade süresi 24 ay olarak belirleniyor.

TEB düşük faiz ve uzun vade avantajlarının yanı sıra 3 ay da taksit erteleme fırsatı veriyor. Bu koşullarda TEB'den kullanacağınız 50 bin TL kredinin toplam geri ödeme tutarı 69.580,01 TL, aylık taksitleri ise 1.932,78 TL oluyor.

Denizbank İhtiyaç Kredisi

denizbank-11

Nakite ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda yer alan bankalardan biri de Denizbank oluyor. Denizbank, %1,89 faiz oranı ve 36 aya kadar vade süresiyle oldukça efektif bir kredi imkanı sunuyor. Bu kredi kapsamında 50 bin TL'ye kadar kredi kullanımlarında vade süresi 36 ay, 50 bin TL üzeri kredi kullanımlarında ise maksimum vade 24 ay ile sınırlanıyor.

Bu koşullarda Denizbank'tan kullanacağınız 50 bin TL kredinin toplam geri ödeme tutarı 73.694,19 TL, aylık taksitleri ise 2.047,06 TL oluyor. Denizbank ihtiyaç kredisine tüm  Denizbank şubelerinden, Denizbank internet bankacılığı üzerinden ve Denizbank mobil bankacılık uygulamasından başvurulabiliyor. Onaylanan kredi tutarı anında hesabınıza yatıyor.