ATM'lerden 7/24 çekebileceğiniz, şube şube gezmeden oturduğunuz yerden kredi başvurusu yapabileceğiniz ve nakit ihtiyacınızı anında giderebileceğiniz bir kredi fırsatını kullanmak istemez misiniz? ''İsterim!'' cevabını veriyorsanız ING Bank, TEB ve QNB Finansbank'ın sunmuş olduğu bu büyük kredi fırsatları tam da size göre. Hemen şimdi başvurun, siz de ATM'lerden dakikalar içinde ihtiyacınız olan nakit paraya kavuşun. İşte detaylar!

QNB Finansbank ile İhtiyacınız Olan Nakit Paraya Kavuşun!

QNB 1-1

QNB Finansbank, saatler süren sıra kuyruklarına ve içinden çıkılamaz bir hale gelen banka işlemlerine bir son veriyor ve duyan herkesi epeyce sevindiren bir nakit avans fırsatı sunuyor. Müşterilerinin rahatını düşünen QNB Finansbank, birkaç kısa adımı uygulayan bütün müşterilerine anında 5 bin TL veriyor. QNB Finansbank, QNB Finansbank resmi internet sitesinden ya da QNB Finansbank mobil uygulamasından nakit avans fırsatına başvuran herkese anında QNB Atm'lerinden kredi veriyor ve geri ödeme noktasında da 12 ay taksit yaparak yüzleri güldürüyor.

TEB ile Derin Bir Nefes Alın!

TEB-8

TEB, müşterilerinin ihtiyaçlarına göre değişken oranlarda nakit avans verebiliyor. Türkiye'nin en çok tercih edilen bankalarından biri olan TEB  oldukça iyi bir nakit avans fırsatı veriyor. Bu avans fırsatına TEB ATM'lerinden 7/24 ulaşmak ve birkaç dakika içinde nakit ihtiyacını kapatmak oldukça kolay. Bununla birlikte bu kredi fırsatında müşterilerine %1,98 gibi oldukça düşük bir faiz oranı veren TEB, yüzleri güldürmeyi başarıyor. Eğer TEB'in nakit avans fırsatından siz de yararlanmak isterseniz hemen şimdi TEB'in resmi internet sitesinden başvuru yapabilirsiniz.

ING'nin Şaşırtan Fırsatı!

ıng-5

ING Bank da QNB Finansbank ve TEB gibi nakit avans fırsatlarıyla görenleri sevindiriyor. ING Bank ATM'lerinden günün her saati çekebileceğiniz nakit avans kredisi, sizlere %1,98'lik bir faiz oranı ve 12 ay taksitlendirme sunuyor. ING Bankası, müşterilerinin geri ödeme aşamasında da zorlanmamalarını isteyerek müşterilerinin gelir düzeyine göre bir geri ödeme planı oluşturuyor. Eğer siz de ING Bank'ın bu büyük kredi fırsatından yararlanmak ve nakit ihtiyacınızı birkaç dakikada gidermek isterseniz hemen şimdi ING Bankası'nın resmi internet sitesinden kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. 

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!