ING Bank ihtiyaç kredisi kampanyasını duyurdu, ihtiyaç sahipleri şubelere koştu.

İhtiyaçlar kapıya dayanınca ne yapacağımızı bilemeyiz. Bazen bütün harcamalar üst üste gelir ve sırtımızda ağır bir yük olur. Okulu, düğünü, seyahati, alışverişi derken hangi birine yetişeceğimizi şaşırırız. İşte böyle zamanlarda bize uzanacak bir yardım eline ihtiyaç duyarız. Eğer siz de anlattığımız gibi böyle zorlu bir dönemden geçiyorsanız ve ihtiyaçlarınızı kapatabilmek için bir yardım eli arıyorsanız şimdi tam da doğru yerdesiniz. ING'nin vatandaşlara sunmuş olduğu bu İhtiyaç Kredisi kampanyasını duyduğunuzda hemen harekete geçmek ve ihtiyaçlarınızı en rahat şekilde kapatmak isteyeceksiniz. İşte, ING'den o büyük frsat!

ING'den Görülmemiş Fırsatlar!

ing bank-1

ING Bankası bu zamana kadar müşterilerine birbirinden avantajlı fırsatlar sunmuş bir banka. Müşteri memnuniyetine oldukça önem veren ING; konut kredileriyle, araç kredileriyle ve daha pek çok kampanyayla müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam ederken bu sefer de Türkiye'de eşi benzeri görülmemiş bir kredi imkanı sundu. ING ile yeni tanışanlara ve ING Bank'ın fırsatlarından ilk kez yararlanacak olanlara sunulan bu İhtiyaç Kredisi, içerisinde barındırdığı birbirinden uygun tanışma faizi oranları ile görenleri sevindiriyor. Kredi kullanmak isteyenlerin önündeki en büyük engellerden biri olan yüksek faiz oranlarını ortadan kaldıran ING, %1,36 faiz oranıyla neredeyse yok denecek bir faiz oranı sunuyor. Böylesine düşük bir faiz oranı ile 80.000 TL'ye kadar İhtiyaç Kredisi veren ING'ye talep şimdiden oldukça fazla.

Kredi Çekmek Bir Sorun Olmaktan Kalkıyor!

ING BANK FOTO

Asgari Ücretle Geçinmeye Çalışan Vatandaşlara Her Ay 1250 TL Ödeme Devletten Geliyor, Tek Yapmanız Gereken.... Asgari Ücretle Geçinmeye Çalışan Vatandaşlara Her Ay 1250 TL Ödeme Devletten Geliyor, Tek Yapmanız Gereken....

ING Bank ile kredi çekmek ve kullanmak artık bir sorun olmaktan kalkıyor. Düşük faiz oranlarıyla görenleri şaşırtan ING, geri ödeme noktasında da rahatlık sağlayabilmek için vade sürelerini 36 aya kadar uzatıyor. Sunduğu uzun vade süresi ile müşterilerinin zorlanmadan geri ödeme gerçekleştirmelerini sağlayan ING, vatandaşların kendi gelirlerine göre geri ödeme gerçekleştirmelerini sağlayarak yaşanacak bütün zorlanmaların önüne geçmiş oluyor. 

Eğer siz de ING Bank'ın bu kampanyasından yararlanmak istiyorsanız hiç beklemeden ING ailesine katılın ve size sunulacak olan uçsuz bucaksız fırsatlara hazır olun. Size en yakın ING Bank şubesine giderek siz de ING ailesine katılabilirsiniz. İşte ING ile ihtiyaçlardan kurtulmak ve rahatlamak bu kadar basit.