Nakit sıkıntısı çekenler bu yazıyı mutlaka okumalı! Denizbank ve ING'nin avantajlı ihtiyaç kredileri nakite sıkışanlara ilaç gibi gelecek!

Hayat şartları gittikçe zorlaşıyor. Karşılanamayan ihtiyaçlar ise her geçen gün katlanarak büyüyor. Pandemi sürecinin etkileriyle her geçen gün maddi imkanlar daha da kısıtlanıyor ve zorunlu ihtiyaçlar bile karşılanamaz hale geliyor. Hal böyle olunca nakite sıkışanlar kredi çekmek için bankalara başvuruyor. Artan kredi talepleri, bankalar arasındaki rekabeti iyice kızıştırıyor. Bu rekabetin  sonucu olarak tüm bankalar son derece avantajlı bankacılık ürünleri sunuyor. Müşterilerini sevindiren bu bankaların başında ise ING ve Denizbank yer alıyor.

Denizbank İhtiyaç Kredisi

DENİZBANK1

Denizbank, nakit ihtiyacı olanlara benzersiz bir kredi fırsatı sunuyor. %1,90'dan başlayan faiz oranları ve 36 aya varan vade seçenekleri ile Denizbank ihtiyaç kredisi, kredi kullanmak isteyenlerin gözdesi haline geliyor. Her türlü ihtiyacınız için hızlıca kullanabileceğiniz Denizbank ihtiyaç kredisi sayesinde nakit problemi çeken kimse kalmıyor.

Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz

Denizbank'ın %1,90 faiz oranı, KKB puanı 1900 olan müşteriler için geçerli oluyor. Bu koşullarda Denizbank'tan kullanacağınız 50 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi için vade süresi 36 ay, 50 bin TL üzerindeki kredi tutarları içinse en uzun vade 24 ay olarak belirleniyor. Denizbank ihtiyaç kredisine tüm Denizbank şubelerinden ve Denizbank internet bankacılığı kanallarından başvurulabiliyor. Evraksız kefilsiz kullanabileceğiniz Denizbank ihtiyaç krediniz onaylanır onaylanmaz hemen hesabınıza yatıyor.

ING İhtiyaç Kredisi

ING-2

Kredi kullanmak isteyenlere bir destek de ING'den geliyor. ING Bankası, yeni ING'li olacak müşterilerine %1,35'ten başlayan faiz oranı ve 36 aya varan vade imkanı sunuyor. %1,35 faiz, KKB notu 1850 üzerinde olan müşteriler ve 20 bin TL'yi aşmayan kredi tutarları için geçerli oluyor. Bu şartların dışında kalan yeni ING'lilerse %1,49 faiz oranıyla kredi kullanabiliyor.

ING Bankası yalnızca yeni ING'li olacaklara değil, zaten ING'li olan sadık müşterilerini de unutmuyor. Halihazırda ING'li olan müşterileri için %1,59 faiz imkanı sunan ING Bankası, maksimum 36 ay vade ile 80 bin TL'ye kadar kredi veriyor. ING ihtiyaç kredisine tüm ING Bank şubelerinden, internet bankacılığından ve mobil uygulama üzerinden başvurulabiliyor. ING Bankası'nın sunduğu bu kredi ile ihtiyaçlar kolayca gideriliyor, tüm ING'ilerin yüzü gülüyor.