Hayat günden güne daha pahalı hale gelirken, üzerine bir de pandemi tuz biber oldu. Halk sağlığını korumak amacıyla getirilen yasaklar ve kapanmalar birçok insanın iş ve gelir kaybına uğramasına neden oldu. Hal böyle olunca birikimi olanlar bir süre idare edebildi ancak birikimi olmayanlar nakit ihtiyaçlarına geçici çözümler bulabilmek amacıyla kredi çekmek için harekete geçti. İhtiyaç kredisi kullanmak isteyenlere dev destek ING ve Halkbank’tan geldi.

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

ING İhtiyaç Kredisi

Ing bank

ING bankası, içerisinde bulunduğumuz süreçte vatandaşa destek olmak için benzersiz bir kredi kampanyası sunuyor. 20.000 TL’ye kadar olan kredi tutarları için, kredi skoru 1850’nin üzerinde olan kişilere %1,35 faiz oranı sunan ING bankası, 20 bin TL üzeri kredi tutarları ve kredi skoru 1850’nin altında olan müşterilerini de unutmuyor. Bu koşullarda %1,59 faiz oranı ve 36 aya varan vade seçenekleriyle ihtiyaç kredisi sunan ING bank, üst limiti 80 bin TL olarak belirliyor. Buna ek olarak, 50 bin TL’ye kadar olan kredi tutarlarında 3 ay taksit erteleme imkanı tanıyor.

Bu şekilde ING Bank’tan kullanacağınız 80 bin TL’lik kredinin 36 ay vadede faiz oranı %1,59 olarak belirlenirken, toplam geri ödeme tutarı 111.327,84 ve aylık taksitler 3.092 TL oluyor.

Halkbank İhtiyaç Kredisi

halkbank-3

Nakit sıkıntısı çekip, kredi kullanmak isteyenlere bir büyük destek de Halkbank’tan geliyor. Halkbank, online kanallar aracılığıyla da başvurulabilecek olan ihtiyaç kredisinin üst limitini 50 bin TL olarak belirliyor. %1,63 gibi son derece uygun faiz oranı sunan Halkbank, ihtiyaç kredilerinde maksimum vadeyi 36 ay yapıyor. Bu şartlarda Halkbank’tan kullanacağınız 50.000 TL ihtiyaç kredisinin 36 ay vade ve %1,63 faiz oranıyla, toplam geri ödeme tutarı 70.121,16 TL, aylık taksitleri ise 1.947,81 TL oluyor. Böylece nakit ihtiyaçlarınızı giderdikten sonra, geriye cebinizi yormadan geri ödemek kalıyor.

Halkbank ve ING Bank’ın sunduğu düşük faizli ve uzun vadeli ihtiyaç kredileri vatandaşın yüzünü gülümsetiyor. Bu kredilere en yakın banka şubelerinden, internet bankacılığı üzerinden ya da mobil bankacılık uygulamasıyla başvurulabiliyor. Onaylanan krediniz anında hesabınıza yatıyor.