Bankaların çeşitli ihtiyaçlar için sunduğu bireysel ihtiyaç kredileri ile ihtiyaçlarınızı ertelemeden karşılayabilirsiniz. İşte ING Bank ve Halkbank’tan ihtiyaç kredi kampanyası.

İhtiyaçlarımız bir anda arttığında ve işin içinden çıkamadığımızda genellikle birçoğumuz bankaların ihtiyaç kredisi seçeneklerini değerlendirmeyi düşünürüz. Fakat farklı faiz oranları ve geri ödeme olanakları içerisinde en makul olan krediyi bulmak da oldukça önemlidir. İşte size tatilden evliliğe, sağlıktan eğitime birçok konuda değerlendirebileceğiniz İNG ve Halkbank ihtiyaç kredileri ve kampanyaları hakkında detaylar.

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

Halkbank İhtiyaç Kredisi

halkbank 1-3 

Kurulduğu günden bu yana her zaman müşterilerine her ihtiyaç halinde finansal destek sunan Halkbank, başvuran herkese anında 65 bin TL destek kredisi veriyor. Eğitimden sağlığa, evlilikten yeni eşya alımına, tatilden balayına birçok alanda kullanabileceğiniz nakit ihtiyaçlarınız için krediniz Halkbank’ta sizi bekliyor. Siz de başvurunuzu yapar yapmaz hızlı bir şekilde dönüş alarak ihtiyacınız olan nakdin hesabınıza geçmesini sağlayabilir ve ihtiyaçlarınızı ertelemeden karşılayabilirsiniz. Hem de 36 aya varan avantajlı geri ödeme olanakları ve cazip faiz oranları ile. Devlet destekli ve güvenceli Halkbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapmaksa son derece kolay. Başvurunuzu size en yakın Halkbank şubesinden yapabileceğiniz gibi şubeye bile gitmeden evinizden ya da bulunduğunuz yerden kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. İster internet bankacılığı hizmetleri ile isterseniz de mobil bankacılık araçlarını kullanarak Halkbank ihtiyaç kredisi başvurunuzu yapabilir ve ihtiyacınız olan meblağın hesabınıza geçmesini sağlayabilirsiniz. Halkbank’tan yapacağınız ihtiyaç kredisi başvurunuz onaylanır onaylanmaz belirlemiş olduğunuz tutar anında hesabınıza yatar. %1,63 faiz oranlı kredinizi de eşit taksitler halinde maksimum 36 aya varan vadelerle geri ödeyebilirsiniz. Hatta dilerseniz bankanın 3 ay erteleme olanağından da yararlanabilir ve ödemelerinize ihtiyaçlarınızı karşıladıktan sonra başlayabilirsiniz.

ING Anında Kredi

ing-9

Evlilikten balayına, eğitimden sağlığa ya da tatile kadar birçok ihtiyacınızı karşılamaya yönelik hazırlanan ING ihtiyaç kredisi paketi ile ihtiyaçlarınızı ertelemeden hayata kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. ING Bank, sizin için uygun faiz ve geri ödeme olanaklarını bir araya getirerek günlük ihtiyaçlarınızı zora düşmeden karşılamanıza yardımcı oluyor. Bunun için yapmanız gereken tek şey ING’nin internet sitesi üzerinden kredi başvuru formunu doldurmak. Eğer düzenli bir geliriniz varsa, 18 yaşınızı doldurmuşsanız ve kredi başvurusu için yeterli bir kredi notuna sahipseniz siz de ING’nin kredi olanaklarından yararlanabilirsiniz. %1,35 faiz oranı olarak belirlene kredinizi ise 36 aya varan vadelerle ödeyebilirsiniz.