Nakit ihtiyacı olanlara benzersiz destek geliyor! ING ve Halkbank düşük faizli ihtiyaç kredisi sunuyor!

Hayat pahalılığının arttığı bu dönemde tüm dünyayı etkileyen covid 19 pandemisi de zaten zor olan koşulları daha da zorlaştırdı. Halk sağlığını korumak amacıyla getirilen yasaklar ve kısmı kapanmalar, üretimi durma noktasına getirirken, öte yandan da birçok insan işsiz kaldı. Gelir kaybına uğrayan vatandaş anlık ihtiyaçlarına çözüm bulabilmek için kredi çekmeye yöneldi. Bu konuda da halka destek Halkbank ve ING'den geldi.

Halkbank İhtiyaç Kredisi

halkbank2-1

Halkbank, nakit sıkıntısı çeken müşterilerine ilaç gibi gelecek bir kredi kampanyası sunuyor. Aylık %1,63 faiz oranı, 36 aya varan vade seçenekleriyle Halkbank ihtiyaç kredisi yüzleri güldürüyor. 50 bin TL'ye kadar kullanılabilen Halkbank ihtiyaç kredisi ile ihtiyaçlarınız gideriliyor, nakit sıkıntınız çözüme ulaşıyor.

Halkbank, ihtiyaç kredisi kapsamında her bütçeye uyacak geri ödeme seçenekleri sunuyor. Kullandığınız krediyi ister ayılık eşit taksitli, ister belli periyotlarda artan veya azalan taksitlerle, ister 3 ayda bir eşit taksitler halinde ya da serbest ödemeli seçeneklerle geri ödemenize imkan tanıyor. Böylece bütçeniz yorulmuyor, çözülen nakit sıkıntınızın yerine yenisi gelmiyor.

Halkbank düşük faizli ihtiyaç kredisine en yakın Halkbank şubesinden başvurulabiliyor. Bu şartlar altında Halkbank'tan kullanacağınız 50 bin TL ihtiyaç kredisi için toplam geri ödeme tutarı 70.121,16 TL, aylık taksitler  ise 1.947,81 TL oluyor. Halkbank'ın avantajlı kredisi nakit ihtiyaçlarınıza anında çözüm sunarken, geri ödeme koşulları da cebinizi sevindiriyor.

ING İhtiyaç Kredisi

ING BANK FOTO

Nakite sıkışanlara bir destek de ING'den geliyor. ING, hem ilk defa ING'li olacak müşterilerine, hem de mevcut müşterilerine yüzlerini güldürecek bir kredi kampanyası sunuyor. İlk defa ING ile çalışacaklara %1,35 faiz oranı ve 36 aya varan vade ile kredi veren ING, bu faiz oranı çin kredi kullanacak kişinin KKB (Kredi Kayıt Bürosu) notunun 1.850 üzerinde olmasını şart koşuyor. Aksi taktirde aylık akdi faiz oranı %1,59 oluyor.

Hali hazırda ING müşterisi olanlar ise  aylık %1,49 akdi faiz oranı ve 36 aya varan vade seçenekleri ile 50 bin TL'ye kadar kredi kullanabiliyor. Bu koşullarda ING'den kullanılacak 50 bin TL'lik kredi için toplam geri ödenecek tutar 68.237,28 TL, aylık taksitler ise 1895 TL oluyor.

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

ING Bank tarafından sunulan düşük faizli ihtiyaç kredisine tüm ING şubelerinden, internet ve telefon bankacılığı üzerinden ya da mobil uygulama aracılığıyla başvurulabiliyor. Onaylanan krediniz anında hesabınıza yatıyor, size de nakit sıkıntısından kurtulmanın keyfini sürmek kalıyor.