Nakit ihtiyacı olan vatandaşlara ING ve QNB Finansbank’tan beklenen o büyük kampanya geldi.

Günümüzde artık neredeyse hiçbir alışverişimizde nakit para kullanmıyoruz. Kredi kartı kullanımı o kadar arttı ki artık çoğu vatandaşın cebinde ikiden daha fazla kredi kartı var. Eğitimden sağlığa bütün ihtiyaçlarımızı kredi kartları sayesinde giderebiliyoruz fakat bazen hiç beklenmedik anlarda nakit paraya da ihtiyaç duyabiliyoruz. Nakit paraya ihtiyaç duyduğumuz zamanlarda bize anında destek olabilmek için yola çıkan ING ve QNB Finansbank, nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için çok iyi bir fırsat sunuyor. İşte o bankaların sunduğu Taksitli Nakit Avans fırsatları!

ING Bank’tan Nakit İhtiyacı Olanlara Müjdeli Haber Geldi!

ING BANK FOTO

ING Bank, müşteri memnuniyetini oldukça önemseyen bankalardan biri. Türkiye’nin dört bir yanındaki şubeleri ve sayısız ATM’leri ile her an vatandaşların yardımına koşmaya hazır bekleyen ING Bank, son zamanlarda duyurduğu en büyük fırsatlarından biri olan Taksitli Nakit Avans ile şimdiden binlerce müşterisinin, ihtiyaçlarını karşılamasını sağladı.

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

ING 3

ING Bank müşterisiyseniz ve Bonus Card ya da Pegasus Card’ınız varsa hemen şimdi size en yakın ING Bank ATM’sine giderek Taksitli Nakit Avans fırsatından yararlanıp, dilediğiniz miktarda nakit çekebilirsiniz. Taksitli Nakit Avans kampanyasında faiz oranlarını oldukça düşüren ING Bank; %1,98’lik faiz oranıyla görenleri şaşırtmayı başarıyor. Bununla birlikte tam 12 aya varan vade imkanı sunan ING Bank, geri ödeme noktasında da büyük bir kolaylık sağlıyor. Eğer ING Bank’ın Taksitli Nakit Avans fırsatı hakkında ayrıntılı bilgi edinmek isterseniz ING Bank resmi internet sitesine girebilir veya size en yakın ING Bank şubesini ziyaret edebilirsiniz.

QNB Finansbank’tan 7/24 Nakit Desteği!

qnbfinans

QNB Finansbank, nakit ihtiyacı olan müşterilerini düşünerek oldukça kullanışlı bir Taksitli Nakit Avans fırsatı sunuyor. Banka ATM’lerinden 7 gün 24 saat çekilebilen nakit avans veren QNB Finansbank, geri ödeme konusunda müşterilerine oldukça avantajlı bir fırsat sunuyor. Geri ödeme aşamasında çektikleri nakit tutarını 6, 9 ya da 12 ay taksitle ödeyebilen vatandaşlar bu sayede derin bir nefes alabiliyorlar.

Eğer QNB Finansbank’ın Taksitli Nakit Avans kampanyasından yararlanmak isterseniz hemen şimdi QNB Finansbank’ın internet sitesine girebilir ya da size en yakın QNB Finansbank şubesine uğrayabilirsiniz.