Gün içerisinde ya da alışveriş esnasında nakit sıkıntınız mı ortaya çıktı. Eğer ING ya da QNB Finansbank müşterisi iseniz çözüm çok kolay!

Günlük nakit sıkışıklığı yaşadığınızda bu sıkışıklığı gidermenin en kolay yollarından birisi de bankanızın nakit avans olanaklarından yararlanmak. QNB ve ING müşterisi iseniz günün her saatinde bankanızın ATM’lerini kullanarak rahatlıkla avansınızı çekebilir ve nakit sorununuzu hızlı bir şekilde ortadan kaldırabilirsiniz.

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

ING

ıng-3

ING Bank ile nakit ihtiyacınız ortaya çıktığında uygun bir faiz ve ödeme koşulu ile kolayca nakit avans kullanabilirsiniz. Bonus Card veya Pegasus Kart'ınızdan yalnızca %1,98 faiz oranı ve 12 aya varan vadelerle taksitli nakit avans çekebilir ve avansınızı taksit taksit ödeyebilirsiniz. ING Taksitli Avans özellikleri ise şöyle:

 • Eğer taksitli avans işleminize ait taksit tutarının tamamını ekstrenizin son ödeme tarihine kadar ödememiş olursanız taksit tutarınıza ayrıca harcama faizi işlenir.
 • Kullanılabileceğiniz avans tutarı kredi kartınızın kullanılabilir limiti ile sınırlıdır.
 • Çekeceğiniz taksitli avans tutarını 2 ila 12 ay vade içerisinde %1,98 faiz oranı ile geri ödeyebilirsiniz. Bu orana ayrıca KKDF ve BSMV dahil edilir.

QNB Finansbank

qnb nakit avans

Nakit ihtiyacınız olduğunda eğer QNB Finansbanklı iseniz sizin için korkacak bir şey yok demektir. Bu şekilde ortaya çıkan herhangi bir ihtiyaç durumunda CardFinans’ınız ile ücretsiz olarak 7 gün hem de 24 saat ihtiyacınız olan tutarı çekebilir ve çektiğiniz bu miktarı da 6, 9 ya da 12 ay taksitte ödeyebilirsiniz. Üstelik çekmiş olduğunuz bu avansı önceden belirlenmiş uygun faiz oranıyla, her ay farklı ve ekstra bir faiz ödemeden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

QNB Finansbank nakit avansın özellikleri ve söz konusu avansı kullanabilmek için gerekli koşullar şu şekildedir:

 • Öncelikle taksitli nakit avansınızı kredi kartı günlük nakit çekme limitiniz dahilinde  300 ila 15.000 TL arasındaki tutarlarla kullanabilirsiniz.
 • Yapmış olduğunuz taksitli nakit avans işlemlerinizde işlem ücreti alınmaz.
 • Taksitli Nakit Avans işlemleriniz için geçerli olan faiz oranı yürürlükte olan azami akdi faiz oranıdır.
 • Taksitli Nakit Avans işlemlerinde faiz oranına ayrıca KKDF ve BSMV uygulanır.
 • Taksit tutarlarınızı kartınızın ekstresinin son ödeme tarihine kadar ödeyebilirsiniz. Eğer son ödeme tarihine kadar ödemenizi eksiksiz olarak yapmamışsanız ayrıca alışveriş faizi işler.
 • Taksitli Nakit Avans işlemlerinden ayrıca ParaPuan kazanılamaz.
 • Taksitli Nakit Avans imkanından yalnızca asıl kart ile yararlanabilirsiniz. Ek kartlar bu olanaktan yararlanamaz.
 • Taksitli Nakit Avans devam ettiği sürece hesap kesim tarihi değişmez.
 • Taksitli Nakit Avans kullandırıldığında, teminat olarak kredi tutarınıza ve vadesine uyumlu olarak hayat sigortası yapılır.