Bankalara borcu olanları sevindirecek haber geldi. O kişiler bankaya başvuruda bulunarak gecikmeli kredi borçlarını kapatıp, daha uygun ödeme koşullarıyla yeniden taksitlendirme imkanından yararlanabiliyor. ING Bank ve QNB Finansbank, açıkladıkları yeni borç transfer kredisi ile gecikmeli kredi borçlarından kurtularak, kredi sicilinin olumsuz şekilde etkilenmesinin önüne geçmeye yardımcı oluyor. Üstelik mevcut kredi ödeme koşullarına göre çok daha avantajlı koşullardan da yararlanılabiliyor. Peki ING Bank ve QNB Finansbank borç transfer kredisinin koşulları neler?

ING Bank Borç Transfer Kredisi Kampanyası

ING Bank, 2022 ekonomisindeki kötü gidişattan etkilenen ve kredi borçlarını ödemekte zorlanan vatandaşlara yardımcı olacak borç transfer kredisini duyurdu. ING Bank, yeni kredi kampanyası ile diğer bankalarda gecikmeli kredi borcu bulunanlara, kredi borçlarını ING’ye taşımalarına yardımcı oluyor. Diğer bankalardaki kredi borçları kapatılıyor ve doğrudan ING’ye daha uygun geri ödeme koşulları ve düşük faiz oranları ile taşınıyor. Böylelikle hem birden fazla kredi ödemesi yerine tek bir kredi ödemesi yapılabiliyor hem de daha uygun geri ödeme koşullarından yararlanılabiliyor.

ING Bank, diğer bankalardaki borçlarını taşıyanlara %2.24’den başlayan uygun kredi faiz oranları sunuyor. Ayrıca 36 aya varan vade imkanı ve gelir durumuna göre düzenlenen esnek ödeme planı seçenekleri de sunuyor. Örneğin 10.000 TL limitli ING borç transfer kredisinde 6 ay kredi vadesine %2.24 faiz oranı uygulanarak, ayda sadece 1.833.76 TL taksit ödemesi yapılıyor.
ING Bank borç transfer kredisi başvuru işlemleri şubelerin yanı sıra ING Mobil ve İnternet Şubesi kanallarından da yapılabiliyor.

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

QNB Finansbank Borç Kapatma Kredisi Kampanyası

QNB Finansbank, 2022’de birden fazla bankada olan kredi borçlarını tek çatı altında toplamaya yardımcı olan borç kapatma kredisini duyurdu.  Banka, diğer bankalarda olan kredi borçlarını tek bir çatı altında daha uygun ödeme koşullarıyla toplamaya yardımcı oluyor. Üstelik yeniden yapılandırılan kredi borçları %2.51 kredi faiz oranı üzerinden taksitlendiriliyor. Ayrıca 36 aya varan vade imkanından da yararlanılabiliyor. 10.000 TL limitli borç transfer kredisinde %2.51 faiz oranı üzerinden 36 ay vadeye aylık yalnızca 467.48 TL taksit ödemesi yapılıyor.