İhtiyaç kredileri, kullanıcılar tarafından adından da anlaşılacağı üzere, acil bir ihtiyaç nedeniyle yaşanan nakit sıkışıklıklarında tercih edilen bir kredi türü. Dolayısıyla nakit sıkışıklığının giderilmesinin ardından hemen başlayan geri ödemeler, kullanıcılar açısından sorunlar oluşturuyor. Bu sebeple, özellikle son dönemde kullanıcıların ihtiyaç kredisi tercihleri, genellikle erteleme avantajına sahip kredi sunan bankalardan yana oluyor. Okuyucularımı için, en avantajlı 3 ay ertelemeli kredi hizmeti sunan bankaları araştırdık.

ING 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

ING Turuncu Hesap programıyla, özellikle bireysel müşteriler için, özel bir bankacılık yaklaşımı sergiliyor. Birçok avantajı bulunan Turuncu Hesap programı, kredi ürünlerinde de benzersiz avantajları barındırıyor. ING 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi, üst sınırı 50.000 TL olan kredi tutarları için geçerli. 50.000 TL’ nin üzerinde kullanılan krediler, yasal mevzuat gereği 36 ay vade seçeneğiyle sunulamıyor. Bu kapsamda düşünülerek hazırlanmış olan kampanya da, üst sınırı 50.000 TL olarak kredi kullandığınızda, toplamda 3 ay geri ödeme yapmıyorsunuz. Kullandığınız tutar 33 eşit taksitle geri ödeniyor ve toplam vade uzunluğu 36 ay oluyor.

En az 5.000 TL olarak kullanılabilen ING 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi, Turuncu Hesap programına dahil olan kullanıcılar için % 1,64’ ten başlayan çok uygun faiz oranlarına sahip. ING’ nin kredi notuna göre farklı faiz oranı uygulaması, düşük kredi notuna sahip kullanıcıların da bu krediden faydalanmasını sağlıyor.

TEB 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

Türk Ekonomi Bankası’ nın Dijital bankacılık Kanalı olan CEPTETEB, birçok bankacılık hizmetinde çok özel avantajlar sunuyor. Bu avantajlardan bir tanesi olan CEPTETEB 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi, aynı zamanda anında hesabınıza geçirilen bir özelliğe de sahip. Yeni müşteriler için “Hoş geldin Faizi” uygulaması bulunan CEPTETEB’ te, yeni CEPTETEB müşterisi olanlara % 1,95 faiz uygulanıyor. CEPTETEB 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi, 12, 24 veya 36 ay vade seçeneğiyle kullanılabiliyor. 3 Ay erteleme dahil olmak üzere, en uzun vade 36 ay olabiliyor.

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

Bununla birlikte, kullanılabilen kredi en az 1.000 TL ve en fazla 150.000 TL olabiliyor. 50.000 TL’ ye kadar olan krediler için en uzun vade 36 ay olabiliyor. 36 Ayın içerisine 3 ay ertelemeli dönemde dahil oluyor. Kedi için uygulanan faiz oranı, eğer yeni müşteri değilseniz % 2,08’ e sabitlenmiş. Yeni müşteriler için uygulana faiz oranıysa % 1,95.