Nakit ihtiyacı olanlara müjdeli haber: Vakıfbank ve ING bankası son derece avantajlı bir ihtiyaç kredisi sunuyor!

İhtiyaçlar yerinde durmak bilmiyor. Gitgide artan ihtiyaçlar karşısında ise para değer kaybediyor, hayat her gün biraz daha pahalılaşıyor. Hal böyle olunca zorunlu ihtiyaçları karşılamak bile büyük külfet haline gelebiliyor. Bu zorluklarla nasıl başedeceğini şaşıran vatandaş; sağlıktan eğitime, seyahatten elektroniğe her türlü ihtiyaç için banka kredilerine başvuruyor.

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Kredi çekmek isteyen vatandaşların sayısı arttıkça, bankalar arasında ciddi bir rekabet ortamı oluşuyor. Müşteri portföylerini genişletmek isteyen bankalar, birbirinden cazip bankacılık ürünleri ve avantajlı krediler sunuyor. Bu bankalar arasından Vakıfbank ve ING sıyrılıyor; iki bankanın ihtiyaç kredisi kampanyaları vatandaştan büyük talep görüyor.

ING İhtiyaç Kredisi

INGBANK 1

ING Bankası hem bünyesine yeni katılacak olan müşterilere, hem de hali hazırda ING'li müşterilere benzersiz birer kredi kampanyası sunuyor. İlk kez ING'li olacak müşterilere %1,35 faiz oranı ve 36 aya varan vadelerle son derece avantajlı bir kredi imkanı sunan ING, bu krediye başvuru yapacak müşterinin KKB notunun 1850 ve üzerinde olmasını, kullanılacak kredi tutarının ise maksimum 20 bin TL olmasını şart koşuyor. Bu koşulların sağlanmadığı durumda ise faiz oranı %1,49 olarak belirleniyor.

Hali hazırda ING'li olan müşteriler ise %1,59 faiz oranı ve 36 aya varan vadelerle 50 bin TL'ye kadar kredi çekebiliyor. ING tarafından sunulan bu avantajlı kredi sayesinde nakit ihtiyaçlarınız hızlı bir şekilde son buluyor. ING Bank ihtiyaç kredisine tüm ING Bank şubeleri ve atmlerden, internet bankacılığı ve mobil bankacılık üzerinden başvurulabiliyor. Onaylanan kredi tutarı anında hesabınıza yatıyor.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi

vakıfbank-10

Nakit ihtiyaçlarına ilaç gibi gelecek bir kredi de Vakıfbank sunuyor. Vakıfbank'ın ihtiyaç kredisinden tüm kamu çalışanları, serbest çalışanlar, özel sektör çalışanları ve emekliler faydalanabiliyor. Vakıfbank ihtiyaç kredisinin faiz oranları %1,55'ten başlıyor. Bu oran kişinin KKB notuna göre artış gösterebiliyor.

Vakıfbank 50 bin TL'ye kadar olan krediler için azami 36 ay, 50 bin TL üzeri krediler içinse en fazla 24 ay vade imkanı sunuyor. %1,55 faiz oranı ve 36 ay vade ile Vakıfbank'tan kullanacağınız 50 bin TL ihtiyaç kredisinin toplam geri ödeme tutarı 69.850,15 TL, aylık taksitleri ise 1.940,29 TL oluyor.

Düşük faiz ve uzun vade imkanına ek olarak Vakıfbank, ihtiyaç kredisi için artan taksitli, azalan taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli, ayda bir eşit taksitli, değişken taksitli ve son taksit balon ödemeli gibi ödeme seçenekleri sunuyor. Üstelik kredi ödemelerini 3 aya kadar erteliyor. Bu sayede Vakıfbank kredi çekmek isteyenlerin gözdesi haline geliyor.