ING ve Yapı Kredi’den anında kredi müjdesi. Bir nakit sıkışıklığınız olduğunda başvurusuz ve özel faiz oranlı krediniz yanınızda.

Acil bir nakit ihtiyacı ortaya çıktığında başvuru süreci, onay süreci, kefil ve belge işlemleri derken kredi talebiniz ihtiyaçlarınıza zamanında yetişemeyebilir. İşte böylesi durumlarla karşı karşıya kalmamanız için ING ve Yapı Kredi’den müşterilerine güzel haber geldi. Özel faiz oranları, size uygun geri ödeme olanakları ve üstelik şubeye dahi gitmeden kullanabileceğiniz krediniz hazır bile. İşte ING ve Yapı Kredi’nin başvurusuz kredi imkanlarına dair detaylar…

ING Anında Kredi

ıng son

Evlilikten balayına, eğitimden sağlığa birçok ihtiyacınızı karşılamaya yönelik olarak hazırlanan ING ihtiyaç kredisi ile ihtiyaçlarınızı ertelemeden hayatın tadını çıkarmaya devam edebilirsiniz. ING Bank, sizin için en kolay kredi başvuru alternatifinin yanı sıra uygun faiz ve geri ödeme olanaklarını bir araya getirerek günlük ihtiyaçlarınızı zora düşmeden karşılamanızı da sağlıyor. Bunun için yapmanız gereken tek şey ING’nin internet sitesi üzerinden karşınıza çıkan başvuru formunu doldurmak. Eğer 18 yaşınızı doldurmuşsanız, kredi başvurusu için yeterli bir kredi notuna sahipseniz ve belgeleyebileceğiniz bir gelire sahipseniz siz de ING’nin başvurusuz kredi olanaklarından yararlanabilirsiniz.   

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Yapı Kredi Anında Kredi

yapı kredi kredi

İhtiyaçlarınız ortaya çıktığında şubeye bile gitmeden evinizin konforunda kredi başvurusunda bulunmak istemez misiniz? Birçok ihtiyacınız için kullanabileceğiniz Yapı Kredi ihtiyaç kredisi için Yapı Kredi Bireysel İnternet Şubesi ve Yapı Kredi Mobil'den kredi başvurunuzu yaparak ihtiyacınız olan nakde sahip olabilirsiniz. 36 ay vadeye varan geri ödeme olanaklarına sahip olan kredinizi %2,47’den başlayan faiz oranları ile kullanabilirsiniz. Yapı Kredi Mobil ya da İnternet Şubesinden yapmış olduğunuz başvurunuz gerekli kriterleri taşıyorsanız anında onaylanacaktır. Bunun akabinde istenen belgeleri şubeye iletmenizin ardından krediniz anında hesabınıza aktarılır.

Kredi Kullanımı İçin Gerekli Belgeler

ING ve Yapı Kredi Bankası ihtiyaç kredileri için gerekli olan belgeler ise şu şekildedir:

  • Başvuru sahibinin dolduracağı kredi başvuru formu
  • Başvuru sahibinin nüfus cüzdanı veya noter tasdikli sureti
  • Başvuru sahibine ait ikametgah belgesi veya sabit bir telefon, elektrik, doğalgaz, su, cep telefonu faturalarından herhangi birisi
  • Gelir Belgesi (Serbest Meslek Sahipleri ya da Ticaret Erbabı: Son yıla ait Vergi Levhası, bilanço ve gelir tablosu, Ticaret Sicil Gazetesi, Oda kayıt belgesi - Ücretli Çalışanlar: Maaş bordrosu veya maaş yazısı - Emekliler: Emekli maaşı hesap cüzdanı - Gayrimenkul Geliri Beyan Edenler: Gelire konu tapu belgesi ve ilgili kira kontratı - Menkul Geliri Elde Edenler: Faiz gelirini gösteren hesap cüzdanı.)