Nakite ihtiyacı olanlara Yapı Kredi ve ING'den dev destek: Şubeye adım atmadan gelir belgesiz 80 bin TL veriyorlar!

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

Pandemi sürecinde halk sağlığını korumak amacıyla alınan tedbirler, her ne kadar bu anlamda başarılı olsa da ne yazık ki bir yandan da telafisi zor ekonomik zorluklar yarattı. Bu kapsamda getirilen yasaklar ve kısmi kapanmalar sebebiyle birçok iş yeri kapandı, çok vatandaş iş ve gelir kaybına uğradı.

Şimdilerde ise aşılanmanın etkisiyle hayat normale dönmeye başladı. Okulların ve iş yerlerinin açılmasıyla birlikte masraflar arttı. Masraflarla başa çıkamayanlar kredi çekmek için bankalara başvurmaya başladı. Artan kredi talepleri bankalar arasında büyük bir rekabet başlattı. Son derece avantajlı kredi imkanı sunan bankalar listesinin başında ING ve Yapı Kredi yer aldı.

ING'den Anında Kredi!

INGBANK 1

ING Bankası hem müşterilerine hem de ING ile yeni tanışacak olanlara benzersiz bir kredi kampanyası sunuyor. Uygun faiz oranları ve uzun vade seçenekleriyle ING Bankası, nakit sıkıntısı olanların yüzünü güldürüyor. Üstelik bu kredi bankaya gitmeden anında kullanılıyor ve gelir belgesi istenmiyor.

ING Bank bu avantajlı ihtiyaç kredisi için bünyesine yeni katılacak olan müşterilerine 20.000 TL'ye kadar olan kredi kullanımları için %1,35 faiz oranı ve 36 aya varan vade seçenekleri sunuyor. Bu faiz oranı için söz konusu kredi kullanıcısının ING ile ilk defa çalışıyor olması ve KKB notunun 1850 üzerinde olması şartı aranıyor. KKB şartı sağlanamadığı taktirde ya da kullanılacak kredi tutarının 20.000 TL'yi aşması halinde faiz oranı %1,49 şeklinde belirleniyor. Bu kampanya yalnızca 1-30 Eylül tarihleri arasında kullanılacak krediler için geçerli oluyor.

Hali hazırda ING'li olan müşteriler ise KKB notlarının 1850'nin üzerinde olması ve kullanacakları kredi tutarının 20.000 TL'yi aşmaması halinde %1.59 faiz oranı ve 36 ay vade ile ihtiyaç kredisi alabiliyor. KKB notu ya da 20.000 TL sınırının sağlanmadığı durumlarda ise faiz oranı %2,59'u bulabiliyor. ING anında kredi tüm ING Bank şubeleri, internet bankacılığı, mobil bankacılık ve telefon bankacılığı aracılığıyla kullanılabiliyor. Onaylanan krediniz anında hesabınıza yatıyor.

Yapı Kredi Anında Kredi

Yapı Kredi

Nakit ihtiyacı olanlara bir destek de Yapı Kredi'den geliyor. Yapı Kredi %2,19 il %2,62 arasında değişen faiz oranları ve 36 aya varan vade seçenekleri ile anında kullanabileceğiniz benzersiz bir ihtiyaç kredisi sunuyor. 15 bin TL'ye kadar olan kredi başvurularında faiz oranı KKB notuna göre %2,32 ile %2,62 arasında belirleniyor. 15 bin TL ile 50 bin TL arasındaki kredi kullanımlarında ise bu oran&2,19 il %2,49 arasında yer alıyor.

Yapı Kredi anında kredinin üst limiti 200.000 TL olarak belirlenirken 50 bin TL altındaki krediler için vade 36 ay, 50 bin TL üzerindeki krediler içinse 24 ay oluyor. Yapı Kredi anında krediye mesai saatlerini beklemeksizin tüm online kanallardan başvurulabiliyor. Onaylanan krediniz anında hesabınıza yatıyor. Size de nakit ihtiyaçlarınızı giderip keyfinize bakmak kalıyor.