Acil nakit ihtiyacı sıklıkla karşılaştığımız bir durum haline geldi. Günümüzün ekonomik koşulları, çeşitli sebeplerle acil şeklide temin edilmesi gereken nakite ihtiyaç duymamıza sebep oluyor. Bu problemin çözümü doğrultusunda, çağımızın teknolojik avantajlarından da faydalanarak bazı bankalar özel ürünler sunuyor. Yazımızın devamında süratli bir şekilde nakit ihtiyaçlarınızı karşılamanıza yönelik ürünler sunan bankaları inceledik.

ING Anında Kredi

ING tarafından hazırlanan bu üründe, başvuruları internet Şubesi, resmi internet sitesi ya da mobil şube üzerinden gerçekleştirebiliyorsunuz. ING aynı zamanda 3 ay ödemesi 36 aya varan vade seçeneğiyle kredi kullanımı avantajı sunuyor. % 1,79’dan başlayan faiz oranı, % 3, 39 arasında değişiyor. Başvuru sahibinin kredi puanı, ödeme yeteneği gibi ksıtaslar, her başvuru sahibine özel faiz oranının uygulanmasını sağlıyor.

Banka kendi müşterileri için İnternet şubesi ya da mobil şube aracılığıyla yapılan başvuruları süratle onaylıyor. Onayın ardından kredi hemen kullanılabiliyor. Bankanın müşterisi olmayanlar, başvurunun hemen ardından bankanın Müşteri temsilcisi ile görüşerek kimlik teyidi gerçekleştiriyor. Bu işlemin ardından krediyi kullanmaya hemen başlayabiliyorsunuz. ING ayrıca Turuncu Extra Hesap ürününe ait çeşitli avantajlı faiz oranı ve sıfır faizli kredi kullanma olanağı da sunuyor.

Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!

Yapı Kredi Hızlı Kredi

Yapı Kredi Bankası, her gün 02:00 ile 21:30 saatleri arasında yapılan kredi başvurularını anında onaylayan bir sisteme sahip. Hızlı kredi kampanyasında uygulanan faiz oranı % 2,74’den başlıyor. Bankanın müşterisi olanların kullanabildiği Hızlı Kredi, onaylandıktan hemen sonra kullanılabiliyor. Ön onaylı kredi limiti çerçevesinde yürütülen işlem nedeniyle, başvuran kişinin çekebileceği kredi miktarı önceden bellidir.

Bu nedenle başvuruların onaylanması sadece birkaç dakikayı alıyor ve kredi hemen kullanılabiliyor. Kredinin üst sınırı 200.000 TL. 50.000 TL’ye kadar olan kredi taleplerinden 36 ay vade seçeneğinden yararlanabiliyorsunuz. Yeni yasa gereği 50.000 TL üzerindeki krediler için en uzun vade seçeneği 24 ay oluyor.

İş Bankası Anında Kredi

100.000 TL üst limitli olan İş Bankası Anında Kredi kampanyasında, başvurular İnternet Şubesi, Mobil Şube veya Bankamatikler aracılığıyla yapılabiliyor. Hafta sonları da dahil her gün başvurularınızı yapabilir, onaylanan kredinizi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Her başvuru sahibinin kredi puanı ve ödeme yeteneği gibi kıstaslar, uygulanan faiz oranının da belirlenmesini sağlıyor. Dolayısıyla size özel faiz oranlarıyla kredinizi kullanabiliyorsunuz. İş Bankası kendi müşterileri için sunduğu bu özel fırsattan, henüz banka müşterisi olmayan kişilerin, evrakları kurye ile adresinde imzalayarak da kampanyadan faydalanabiliyor.