Nakit ihtiyacı olan vatandaşlara müjde o bankalardan geldi. Hemen şimdi başvurun!

Her Türk vatandaşının mutlaka zaman zaman bankalara işi düşüyordur. Böyle zamanlarda günlerce süren banka işlemleriyle ve uzun sıra kuyruklarıyla uğraşmak neredeyse hepimizin kabusu. İşte bu derdi ortadan kaldıran ING, Yapı Kredi ve VakıfBank bankaları günlerce süren işlemleri ortadan kaldırıyor ve müşterilerine evlerinde oturdukları yerden kredi alabilme fırsatı sunuyor. İşte detaylar!

ING Bank Yüzleri Güldürmeyi Başardı!

ING BANK FOTO

ING Bank, ülkemize verdiği hizmetler ile milyonlarca vatandaşın yardımına koşmuş bir banka. Bu zamana kadar farklı farklı kredi fırsatları sunan ING Bank, şimdi de anında kredi fırsatı ile duyanları şaşırtıyor. ING Bank; ING Bank resmi internet sitesinden ya da ING Bank mobil uygulamasından başvuru yapan müşterilere anında 20 bin TL ihtiyaç kredisi veriyor. İhtiyaçlarından kurtulmak isteyen vatandaşların akın ettiği bu kredi fırsatı, vatandaşlara sunduğu %1,35'lik faiz oranıyla herkesi sevindiriyor. Bununla da yetinmeyen ING Bank tamı tamına 36 ay vade imkanı sağlıyor.

Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

VakıfBank'tan Sevindiren Kredi Fırsatı!

vakıfbank 2-2

Acil nakit ihtiyacı olan vatandaşların yardımına koşan VakıfBank, yine oldukça güzel bir haber ile karşımıza çıktı. İhtiyacı olan müşterileri için 45 bin TL'ye varan anında kredi veren VakıfBank, kredi çekmek için şube şube gezme dönemine son verdi. Bu fırsatında %1,55'lik bir faiz oranı sunan Vakıfbank, mobil uygulamasından yapılabilen kredi başvurularını kabul etmeye başladı. Şimdiden vatandaşların akın ettiği bu kredi fırsatında 3 aydan 36 aya kadar vade imkanı da sunan VakıfBank, herkesi sevindirdi.

Yapı Kredi de Onların Arasına Katıldı!

yapı kredi-3

Anında kredi veren bankaların arasına katılan Yapı Kredi, oldukça avantajlı fırsatlar sunuyor. Müşterilerine ihtiyaçlarına göre farklı miktarlarda kredi veren Yapı Kredi, faiz oranlarını neredeyse sıfıra indirdi ve %1,75'lik bir faiz oranı sundu. Bunun yanında 36 aya kadar vade imkanı da sağlayan Yapı Kredi, vatandaşlara derin bir nefes aldırttı. 

Yapı Kredi'nin bu fırsatından siz de yararlanmak isterseniz hemen şimdi Yapı Kredi resmi internet sitesinden ya da Yapı Kredi'nin mobil uygulamasından başvurunuzu yaparak anında kredi sahibi olabilirsiniz. İşte anında kredi çekmek ve ihtiyaçlardan kurtulmak bu kadar kolay.