Günümüzde ihtiyaç kredileri artık neredeyse herkesin kullandığı krediler arasında. Peki piyasada en uygun faiz hangi bankalarda? Sorunun cevabı haberimizde…

Günlük ihtiyaçlarınızı karşılamak ya da ani ortaya çıkan ihtiyaçlarınızı giderebilmek için en hızlı yollardan birisi de bankaların bireysel ihtiyaç kredileri. Birçok banka da müşterilerinin bu şekilde ortaya çıkan ihtiyaçlarını karşılayabilmek için dönem dönem çeşitli kredi kampanyaları oluşturuyor. İşte ING, Yapı Kredi ve Vakıfbank’ın müşterileri için sunduğu ihtiyaç kredisi kampanyaları ve koşulları…

ING Bireysel İhtiyaç Kredisi

ıng-4

‘Her ihtiyacını olduğunda ING tam da burada’ sloganı ile müşterilerinin yanında olan ING Bank, hem mevcut müşterileri hem de ING ailesine yeni katılan müşterileri için oldukça avantajlı bir kampanya sunuyor. İlk kez ING müşterisi olanlar için, %1,35 faiz oranından başlayan tanışma faizleri belirleyen banka oldukça avantajlı bir kredi paketi öneriyor. Henüz yeni ING’li olanlar için kredinin 20.000 TL’ye kadar olan kısmı için %1,35’ten başlayan faiz oranları söz konusu. Eğer zaten mevcut ING müşterisi iseniz ve Turuncu Ekstra programına dahilseniz sizin için de sürprizler var. Bu durumda aylık harcamalarınızın 1.000 TL’sini Turuncu Ekstra Kart’ınız ile yapığınız takdirde ihtiyaç kredisi faiziniz ne olursa olsun, 20.000 TL’ye kadar olan kısım için faiziniz alacağınız nakit iade ile size %1,49 olarak yansıyacak.

Yapı Kredi Bireysel İhtiyaç Kredisi

yapı kredi-5

Yapı Kredi Bankası ise “Bugünün ihtiyaçlarını yarına ertelemeyin” diyerek tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz için kredi olanaklarını sizin için seferber eden bir diğer banka. Üstelik de kolay başvuru yolu ile anında krediniz hesabınıza gelsin. Eğer Yapı Kredi müşterisi iseniz; İnternet Şubesi ya da Yapı Kredi Mobil’den anında bireysel ihtiyaç kredisi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik de şubeye gitmeden ve haftanın her günü. 36 aya varan vadelerle kullanabileceğiniz Yapı Kredi ihtiyaç krediniz için belirlenen faiz oranı ise %2,19’dan başlıyor. Bunun yanı sıra dilerseniz taksitlerinizi ödemeye 3 ay sonra da başlayabilirsiniz. Yapı Kredi’den yapacağınız ihtiyaç kredisi başvurunuzun alt limiti 1000 TL’dir. 50 bin TL üzeri kredi taleplerinizde ise vade sayısı 24 aya düşer.

Vakıfbank

vakıfbank-10

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

Evlilikten eğitime, sağlıktan beyaz eşyaya tüm istekleriniz için gerekli nakit ihtiyacını karşılayan bir diğer banka ise Vakıfbank. Vakıfbank taksitli ihtiyaç kredisi ile 36 aya kadar vade seçenekleri içerisinde aylık, 3 aylık dönemler veya değişken taksitlerle geri ödeme seçeneklerini kullanabilirsiniz. Vade sayısı kredi limitinize göre değişiklik gösterir. 50.000 TL altı kredileriniz için maksimum geri ödeme süresi 36 ay iken 50.000 TL ve üzeri miktarlarda vade 24 ay olarak belirlenir. Bunun için bankanın belirlemiş olduğu faiz oranı ise %1,64.