ING bankacılık hizmetlerine yeni bir soluk getiren çeşitli ürün ve hizmetleri kullanıcılarına sunmaya devam ediyor. ING Faizsiz Kredi avantajı 5.000 TL’ ye kadar olan krediler için geçerli bir avantaj. Bu avantajdan faydalanmak isteyenlerin, öncelikle ING bank müşterisi olması ve Turuncu Hesap açtırması gerekiyor. Turuncu Hesap sahipleri, aylık 1.250 TL Turuncu Extra banka kartı aracılığıyla harcama sözü verdiklerinde, 5.000 TL’ ye kadar olan kredilerinin faiz ödemelerini iade olarak alabiliyor. Böylece faizsiz kredi kullanabiliyorlar. Harcama sözü vermek isteyen, bunun yerine birikim yapmak isteyen müşteriler,

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

Turuncu hesaplarında her ay 2.500 TL bulundurmaları koşuluyla faizsiz krediden faydalanabiliyor. 5.000 TL üzerindeki kredilerde Turuncu hesap sahipleri, % 1,80 faiz oranından başlayan oranlardan yararlanıyor.

ING Faizsiz Kredi Özellikleri

Faizsiz kredi avantajından yararlanmak için, ilk defa kullandığınız 5.000 TL ve altında krediniz bulunması gerekiyor. Krediyi Turuncu hesap sahipleri alabiliyor. Turuncu hesapla birlikte sahip olduğunuz Turuncu Ekstra Banka Kartı aracılığıyla, aylık olarak 1.250 TL harcama sözü verdiğinizde, kredinizin faizleri her ay düzenli olarak hesabınıza iade ediliyor.

Harcama sözü vermek yerine birikim yapmak isteyen müşteriler, aynı koşulları sağladıktan sonra, Turuncu hesabında her ay en az 2.500 TL nakit bulundurmaları halinde, faiz ödemelerini geri alabiliyorlar. Bu sayede Faizsiz 5.000 TL’ ye kadar kredi kullanabiliyorlar. İlk defa kullanılan 5.000 TL’ye kadar olan krediler, Turuncu hesap sahibi olunması koşuluyla bu avantajdan faydalanabiliyor. Aylık 1.250 TL harcama sözü ya da her ay en az 2.500 TL mevduat bulundurulması koşuluyla, krediniz için yaptığınız geri ödemelerde bulunan faiz ödemeleri iade ediliyor.

ING Faizsiz Krediden Kimler Faydalanabilir?

Turuncu hesap açtırdıktan sonra 5.000 TL’ ye kadar kredi kullanan herkes bu olanaktan faydalanabiliyor. Turuncu hesap sahibi ve 5.000 TL kredi kullanan bir müşteri, Turuncu Ekstra Banka Kartı ile aylık 1.250 TL harcama sözü verdiğinde ya da, Turuncu hesabında her ay en az 2.500 TL mevduat bulundurma sözü verdiğinde, faiz ödemelerini iade alabiliyor. 5.000 TL’ nin üzerinde olan krediler, Turuncu hesap avantajıyla % 1,8’ den başlayan faiz oranlarıyla sunuluyor.