Araç sahibi olmak isteyenlere ING'den büyük müjde: Başvuran herkesin hesabına anında 100 bin TL yatıyor!

Bir araç sahibi olmanın önemi her geçen gün biraz daha artıyor. Özellikle de pandemi sebebiyle, birçok kişi toplu taşımacılık kullanmayı bırakarak özel aracıyla seyahat etmeye yöneliyor. Aracı olanlar bu konuda zorlanmazken araç sahibi olmayanlar bir araç sahibi olmanın yollarını arıyor.

Ancak ekonomik koşulların gerilemesi sebebiyle birçok kişi araç almak için gereken parayı biriktirme imkanı bulamıyor. Hal böyle olunca araba almak isteyenlerin ilk başvurduğu adres bankalar oluyor. Kredilere talep artınca, bankalar arasında ciddi bir rekabet başlıyor. Bu rekabetten sıyrılmak isteyen bankalar türlü kampanyalar yaparak müşteri portföylerini genişletmeye çalışıyor. Bu bankaların başında ise ING geliyor.

ING Taşıt Kredisi İle Aracı Olmayan Kalmıyor!

ING 2

ING Bankası, son derece uygun faiz oranları ve uzun vade seçenekleriyle, araç sahibi olmak isteyenlerin yüzünü güldürecek bir kredi fırsatı sunuyor. ING tarafından verilen bu kredinin faiz oranı %1,59 olarak belirlenirken, vade süresi en fazla 48 ay olabiliyor.

ING Bankası tarafından sağlanan bu kredi, hem sıfır hem de ikinci el taşıt alımlarında kullanılıyor. İkinci el taşıt kredisi en fazla 8 yaşına kadar olan araçlar için kullanılabiliyor. Kredi kullanımlarında üst limit ise 1.500.000 TL olarak sınırlanıyor. Bu tutar üzerindeki araç alımları için finansman sağlanamıyor.

Kredinin Geri Ödemeleri Kullanıcıyı Yormuyor!

ING BANK FOTO

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

ING taşıt kredisinin maksimum vade süresi; sıfır araçlar için proforma fatura bedeli, ikinci el araçlar içinse kasko değeri 120 bin TL’ye kadar olan araç alımlarında en fazla 48 ay, 120.001-300.000 TL arasındaki araçlarda azami 36 ay, 300.001-750.000 TL arasındaki araçlarda 24 ay, 750.001-1.500.000 TL arasındaki araçlarda ise 12 ay olarak sınırlandırılıyor.

ING taşıt kredisi kampanyası kapsamında %1,59 faiz oranı ve 48 ay vade ile çekeceğiniz 50 bin TL kredinin toplam geri ödeme tutarı 76.787 TL, aylık taksitleri ise 1.600 TL oluyor. Bu miktardaki kredi için 250 TL kredi tahsis ücreti ve bu tahsis ücretinin %5’i oranında BSMW talep ediliyor.

ING tarafından sunulan bu kredi fırsatı sayesinde araç sahibi olmak isteyenler hayallerine kavuşuyor. Uygun faiz oranı ve vade seçenekleri sayesinde geri ödemeler bütçeyi yormuyor.