Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz

Kredi kullanacağınız zaman yüksek kredi faizleri sizi düşündürüyorsa, ING Bank’tan hemen faizsiz kredi çekebilirsiniz. Yüksek kredi faizlerinden etkilenmeden çok uygun geri ödeme koşullarında faizsiz krediyi ING Bank’tan kullanabilirsiniz. Faizsiz krediyle daha düşük aylık kredi taksitleri ve çok uygun geri ödeme planı seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

ING Bank Faizsiz Kredi Kampanyası

ING Bank 2022 Mart ayına özel sunduğu birbirinden avantajlı ihtiyaç kredisi kampanyalarıyla, ihtiyaçlarınızı ertelemeden çok uygun koşullarda karşılamanıza yardımcı oluyor. Acil nakit ihtiyacınız olduğunda hemen ING’ye başvurabilir ve faizsiz kredi kullanmanın avantajlarından yararlanabilirsiniz. ING Bank’ın sunduğu faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanabilmek için ilk defa ING’li olmanız gerekiyor.

Hali hazırda ING Bank müşterisi değilseniz, hemen ING’ye başvuruda bulunabilir ve kolayca ING’li olabilirsiniz. ING Bank’ın ilk kez ING müşterisi olanlar için sunduğu faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyasından hemen faydalanabilirsiniz. Faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında kredinizi kullanmak için 31.03.2022 tarihine kadar ilk defa ING’li olmanız gerekiyor.

ING Bank 5.000 TL Faizsiz Kredi

İlk defa ING Bank müşterisi olduğunuzda hemen faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanabilirsiniz. İlk defa ING Bank müşterisi olduktan sonra 5.000 TL’ye kadar olan tüm ihtiyaçlarınız için hemen faizsiz kredi kullanabilirsiniz. ING Bank’ ın faizsiz kredi kampanyasından en fazla 5.000 TL’ye kadar olan ihtiyaçlarınız için yararlanabilirsiniz. Ayrıca faizsiz kredi kampanyasında seçebileceğiniz vade sayısı ise 3 aydan 6 aya kadar varıyor. 6 ay vadeye kadar 5.000 TL ihtiyaç kredisini %0 faizle kullanabilirsiniz.

İlk defa ING Bank müşterisi olduğunuzda 5.001 TL ile 10.000 TL arasındaki ihtiyaçlarınız için yapacağınız kredi başvurularında ise sadece %0.99 kredi faiz oranından faydalanabilirsiniz. Üstelik 3 aydan 12 aya varan vade imkanından da yararlanabilirsiniz. Kampanya haricinde ING Bank’ın yeni müşterileri 36 aya varan vade imkanıyla sadece %1.74 ile %3.39 oranı arasındaki kredi faiz oranıyla acil nakit ihtiyaçları için kredi kullanabiliyor.

ING Bank’ın yeni müşterilerine özel 5.000 TL’ye kadar %0 faizli, 10.000 TL’ye kadar %0.99 faizli ihtiyaç kredisi kampanyası için 31.03.2022 tarihine kadar ING’li olmanız yeterlidir.